Hile konusunda taviz vermeyen FPS oyunu hangisi?

sireno52

Hectopat
Selam arkadaşlar. Ben de Battlefield'in birçok serisi var. Örnek vermek gerekirse ilk oyunum. BF 4 sonraki BF5 sonra da BF2042. var bu günde EA da %50 indirim ile BF Hardline ve BF1 aldım. Ama benim merak ettiğim konu. Hile konusunda oyunculara taviz vermeyen hangisi? BF mi? (EA Games mi?) yoksa CoD mu? ( Activision mu? ) BF de hile yapanları. O an hangi serverde hile yapıyorsa. O serverden ban yiyormuş. ( bence bu hiç caydırıcı değil ) CoD da durum nasıl işliyor. Bilginiz var mı? Hile denetimi nasıl hangisini önerirsiniz BF mi CoD mu şu an CoD MW2 düşünüyorum.

Selam arkadaşlar. Ben de Battlefield'in birçok serisi var. Örnek vermek gerekirse ilk oyunum. BF 4 sonraki BF5 sonra da BF2042. var bu günde EA da %50 indirim ile BF Hardline ve BF1 aldım. Ama benim merak ettiğim konu. Hile konusunda oyunculara taviz vermeyen hangisi? BF mi? (EA Games mi?) yoksa CoD mu? ( Activision mu? ) BF de hile yapanları. O an hangi serverde hile yapıyorsa. O serverden ban yiyormuş. ( bence bu hiç caydırıcı değil ) CoD da durum nasıl işliyor. Bilginiz var mı? Hile denetimi nasıl hangisini önerirsiniz BF mi CoD mu şu an CoD MW2 düşünüyorum.
CS2 (insallah). Onun disinda MW2 en guvenilidir. Oyun zaten 1000 lira kim niye hile yapsin o oyunda.

CS2 (inşallah). Onun disinda MW2 en guvenilidir. Oyun zaten 1000 lira kim niye hile yapsin o oyunda.

MW2 en güvenilir falan değildir. Kendimin güncel olarak oynadığı oyun, haksız yere yediğim "Shadow ban" yüzünden rank kasamadığım oyun(her ban en az 1 hafta ve oyun çıktığından beri 30'dan fazla yedim, hile miyim değil miyim anlayamayan bir sistem hileysem niye banlamıyor hile değilsem niye açıp bir daha banlıyor)

@GumrukMemuru Bizim alım gücümüze göre pahalı olabilir. Fakat Diğer ülkelerde oyunun değeri alım gücüne oranla düşük ve en güvenilir falan da değil. Her maçta olmasa da ara ara hileler çoğunlukla bulunuyor.

CS2 (insallah). Onun disinda MW2 en guvenilidir. Oyun zaten 1000 lira kim niye hile yapsin o oyunda.
pardon önce düzltme yapayım cod serisini karıştırmışım herkezden özür dilerim cod ww2 yazacağıma mw2 yazmışım bencede bir oyuna 1000 tl verilmez ben de zaten yukarda bahsettiğim bf serilerini %50 indirimler ile aldım uyguna geldi battle net de zaten cod fiyatları uçuk vede ww2 yok sanırım orda ben steamden bakıyorum steamde cod ww2 %50 indirimle 174.50 tl steamden Call of Duty® Franchise Collection paket 1365.22 tl onda da call of duty nin 40 tane oyununu veriyor eski oyunları bence yeni oyununu 1000 tl ye almakdan daha avantajlı
https://store.steampowered.com/bundle/6465/Call_of_Duty_Franchise_Collection/

Geri
Yukarı