Hile kullananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Offline oyunda kullanımı anlarım da adam beceremez hile açar. Ama online oyunda açan kişiyi anlamam arkadaşına iyi olduğunu kanıtlamak için hile yapmak saçma ben elmas oldum ama bronz gibi oynuyorum demekte saçma. Lol de script ile karşılaştım adam 35/0 vs. Oynadı ben oyundan zevk almadım o adam da gülüp ezikler deyip gitti sonra ban yedi ama yani neden ? Kötü oynuyorsun. İyi oynamak için vakit harcayıp eğlenmek varken kısa yol kullanmak saçmalık.

Ben LoL'ü bu yüzden bıraktım, arada eşimin yeğeninin ısrarı yüzüne pre giriyorum.
Offline oyunda sadece Dark Souls1'de saatlerce farm yapmamak için Cheat Engine ile biraz soul ve titanite yapıyorum o kadar.
Şu sıralar (hile olmadığı için) WoT'a geri döndüm inşallah eskisi gibi kanser olmam. Evet eşleştirme sistemi hala b*ktan.

Hile ne için olursa olsun oyun zevkinin içine ediyor (offline oyun olsa bile)

Her oyunda hile kullanıyorum bir şeyi kolayca elde etmek bana çok zevkli geliyor üstüne başkalarını çıldırtmak içimde mükemmel his yaratıyor.

Sanki yaptığın çok iyi bir şeymiş gibi birde övünüyorsun. İşiniz gücünüz zaten bu. İnsanlar sizin gibiler yüzünden oynadığı oyundan soğuyor. Keyif alamıyor.

LoL'de kullananlar genelde hesap kasıp satma amacıyla kullanıyor. Zevkine kullananlar kişiliği bozuk insanlar oluyor. Psikolojileri normal değil.

Ben hayatımda sadece Jadde isimli eski bir oyunda kullandım. Bilgisayar kastığı için tuşlara basana kadar geçiyordu. Mecburen bot kullandım. Sosyalleşme oyunu olduğundan vicdan yapmadım :D

Kanala abone gelsin diye like gelsin diye para kazanmak için rahatlıkla yapıyorlar tabi hilenin scriptini falan yabancılardan alıyolar link koyuyolar scripti alana kadar canımız cıkıyo öyle öyle para kazanıyolar.
Bende onların yerinde olsam bende yaparım iyi para kazanıyolardır şimdi. :D
Allah aşkına bir moderatör şunu banlasın. Adam bir de iyi bir şeymiş gibi anlatıyor. Hile kolsuzların kullandığı bir şeydir. Küfür yersin yapma.

Geri
Yukarı