Hile kullananlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne var kardeşim? Bir şey mi dedik? Sana adamların yaptığını anlattım ne var bunda?
Bende hile kullanıyordum ama LOL'de değil başka oyunda oyuna girip hileyi açıyodum çünkü adamlar sürekli pusup durmadan öldürüyolardı çıkanı sonra açtıkdan sonra kill all attım sürekli ard arda sonra sınırsız mermi açıp bana bir mermi sıkana loopkill atıyodum çıkana kadar ölüyodu stres böyle atılır diyodum.
Sanki emek varmış gibi anlatıp bir de hile kullandığını belirtmende birşey var.

Hile kullanmanın bir açıklaması yok eşleştirme sistemi gibi gibi şeyler hile kullanmanı gerektirmez. Çok LoL savunması gördüm fakat biz nasıl Challenger'a temiz oynayarak çıktıysak sizde aynısını yapabilirsiniz fakat hile kullananlar beceriksiz olduğu için bunu temiz oynayarak yapamayacaklarından hileyle oynuyorlar.

Hile kullanmanın olayı oyunu basitleştirmesi değil, daha çok karşı tarafın kanser olmasını izlemek. Hile kullanırken asıl zevki oyundan değil bundan alıyorsunuz. Hileyle vurulan kişiden küfür yemek, karşı takımın chatte çıldırması falan bunlar oyundan daha zevkli. Piyasada popüler çoğu oyunda hile kullanmışlığım var ama pişmanım. Şimdiki aklım olsa kullanmazdım.

Geri
Yukarı