Hile yapmadan VAC ban yenir mi?

Logitechin software yazılımından dolayı ban yedim, kıscası bunny hop makrosu kullandım ve overwatch banı yedim, hile mi sayılıyor bilmiyorum ama sadece space ve arasında 0.015 sn delay vardı

Farklı oyunlarda kullandığınız hileler (bir oyunda hile kullanıp başka oyuna girdiğinde o oyundan ban yemek), oyun dosyalarında değişiklik yapma ya da unuttuğunuz dll dosyaları VAC'a sebep olabilir. Genellikle ban yemek yerine sadece oyundan atar ama VAC ihtimali de var tabii.
Sadece hile değil yani.

Oyunbozanlıktan VAC yasağı verilmez. En fazla oyun yasaklanması alırsınız.

Hocam arkadaşımla yoldaş girmiştik, beni öldürünce şakasına reportlamıştım ancak 1 hafta sonra ban yedi. Profilinde de gözüküyor VAC diye. Sebebi ise takım arkadaşına hasar vermekmiş. Benden dolayı mı yedi yani banı?

şakasına reportlamıştım

VAC sistemi rapor üzerine hareket etmez. Önce sistemin nasil calistigina bakmak lazim.

Sebebi ise takım arkadaşına hasar vermekmiş.

Sebebinin bu olmadigindan eminim. Sürekli takim arkadasina zarar vermek ilk olarak 30 günlük Overwatch yasaklanmasina, ikinci bir yasaklanmada ise kalici yasaklanmaya sebep olur. Oyunbozanliktan, daha dogrusu takim arkadasini vurmaktan dolayi VAC yasagi verilmez. Adi üstünde Valve Anti Cheat.

Benden dolayı mı yedi

Tabii ki hayir.

VAC'a güven olmaz. CS'yi çok iyi oynayan bir arkadaşım hile gibi vuruşlar yaptığı için ban yedi. (KESİNLİKLE ama kesinlikle hile kullanmıyor.)

Beyler Bir Overwatch Banı Var bir de VACBAN var. Overwatch Rapor edildiğinizde reportlanan maçınız izlenir. Şüpheli Hareketleriniz Varsa Ban yeme ihtimaliniz var. VACBAN ise oyunun VAC Secure'si. VAC Secure Hile Programını Algıladığında Otomatik ban atar. Yani hile açmadığınız zaman VACBAN yemezsiniz.

VAC'a güven olmaz. CS'yi çok iyi oynayan bir arkadaşım hile gibi vuruşlar yaptığı için ban yedi. (KESİNLİKLE ama kesinlikle hile kullanmıyor.)
Birçok müfettiş kontrol ediyor durumu zaten overwatch a gitmesi için de hatrı sayılır bir raporlama olması lazım sonrasında hile kararı çıktıysa %99 doğrudur. Arkadaşınız sizi yemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı