Hile ile VAC yenir mi?

Destek vermeyin şu hileci adamlara bu forumda yahu. Oyun zevkimizi hiç ettiler zaten bir de utanmadan forumlara akıl danışıyorlar...

Azıcık okusan zaten hile ile sadece hvh serverlarda oynadığımı görürsün.

Hileyi sil bir şey olmaz :D

Bunu düşündüm fakat hvh sunucularında oynamak keyif vermeye başladı bir hesapta hvh oynarken diğer hesapta hilesiz FACEIT vs kasmayı düşünüyorum işte hileyi açmadığım enjekte etmediğim hesapta sistemde hile bulunuyor diye ban yer mi diye düşünüyorum sadece.

VAC gecikmeli çalışan bir sistem olduğu için eninde sonunda o VAC yasaklaması gelecek. Diken üstünde oynamaktansa yeni Steam hesabı açsan daha iyi olur.

Main hesabın VAC yiyeceğini biliyorum zaten o andan sonra CS'yi umursamam daha alayım hvh oynayayım demiştim fakat yeniden başlamak istiyorum normal şekilde ve hile enjekte etmediğim hesap masaüstünde hile var diye VAC yer mi diye korkuyorum sadece.

Hile yazılımını sil. Çok korkuyorsan format at.
Bu arada konu başlığı ile içerik güzel çelişki olmuş :D

Başlıkta yanlışlık çok var dalgındım biraz kusura bakma.

Hileyi sil ve format at ucuz bir hile kullanıyorsan içinde miner virüsü ve keylogger olabilir.

Aylık 8 dolar civarı bir hile 2 aydır kullanıyorum keyloggerın yapabilceği bir soruna denk gelmedim ve miner olcağını düşünmüyorum bedava isimsiz bir hile değil.

Türk hilesi mı satın aldın.

Rus hilesi hvh oynadığım için saçma sapan bir şey kullanmak istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı