Hilesiz oyun tavsiyesi

Şu ana kadar birçok Online oyun oynadım hile sistemi olarak League of Legends gibisine denk gelmedim. Oyunda hile yok evet ama oyunun oyuncularının çoğu toxic ve aşırı toxic sürekli küfür her şeye ama her şeye dine devlete aklına gelecek her şeye küfür eden insan var. Tabii normalleri de var fakat genelde denk gelmiyor öğrenmesi kolay eğer 4 arkadaşın varsa al yanına beraber başlayın pişman olmazsınız.

MOBA oyunları ilginizi çekiyorsa DotA 2 veya League of Legends bakabilirsiniz.(LOL tercihimdir, DotA'ya göre öğrenme süreci daha hızlı ve eğlenceli.) Third person shooter olarak da bir oyun tavsiye edebilirim; warframe.(Hileye hiç rastlamadım ve P2W olmayan nadir oyunlardandır.) first person shooter olarak aklıma pek oyun gelmiyor maalesef. Battle royale seviyor iseniz Call of Duty Warzone önerebilirim? CoD'da da hileye rastlamadım bugüne kadar.

Dediğin gibi LOL çok toxic, DotA2 düşünürüm ama 1 kaç kez başlamayı düşündüm ama karışık geldiği için devamlılık sağlayamadım ayrıca DotA2'nin kitlesi çok kaliteli diye biliyorum.
Ayrıca R6'ya alışamadım FPS olarak da bu oyunu ve Warzone düşünüyorum ama Warzone bedava olduğu için hile vardır diye düşünüyorum.

Dediğin gibi LOL çok toxic, DotA2 düşünürüm ama 1 kaç kez başlamayı düşündüm ama karışık geldiği için devamlılık sağlayamadım ayrıca DotA2'nin kitlesi çok kaliteli diye biliyorum.
Ayrıca R6'ya alışamadım FPS olarak da bu oyunu ve Warzone düşünüyorum ama Warzone bedava olduğu için hile vardır diye düşünüyorum.
Neredeyse her oyunda hile açan enayi *çok ağır küfürmüş gibi düşünün şahıslar oluyor bu yüzden çok takmamak lazım.

Hocam R6 sabır ister. Takım oyunu ister. Taktik, strateji ister. CS'deki gibi atla tak, tık vur yok. Camdan atlarsın bir bakmışsın altında kapan var. Bir bakarsın yanında tuzak patlar. Bir bakarsın adam kameradan izliyordur duvarın arkasından çakar sana. Girdin, mutlu mutlu imha kitini kuruyorsun. Bir bakmışsın altında C4 patlıyor. Pulse denen keltos abimizde wallhack var direkt. Kardiyak sensörüyle duvarların arkasından kalp atışlarını falan izliyor.

Oyunu yavaş yavas, en doğru ekipmana sahip operatörü ve o ekipmana uygun rotasyonla oynaman lazım. Dronları ve kameraları kullanman lazım. Rakip karakterlerin ve karakterinin tüm ekipmanını değerlendirmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı