Hipertimezi Hastası Mıyım?

eopFnc

Hectopat
Daha fazla  
Ben olur olmadık şeyleri geçmişte yaşanan sıradan olayların bazılarını net hatırlıyorum, mesela sene 2011 4.sınıfa gidiyorum yeni bir eve taşınmıştık okuldan eve dönüyordum. Saat 12:00 civarlarındaydı, babam apartmanın içinde su vanalarının olduğu yerde bir şeyler yapıyordu. Bana 'geldin mi babacığım?' demişti, halam, annem ve ben arabaya binmiştik halam yola çıkmadan önce torpidoyu açıp anahtarlarını kontrol etmişti. 9.sınıfta veli toplantısı vardı akşam saat 7-8 civarı bazı öğrenciler okuldaydı bende okuldaydım bir tane kız sınıfa girecek öğretmene hocam lütfen kötü şeyler söylemeyin demişti. Bunun gibi bir çok şeyi daha hatırlıyorum, benim gibi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de öyle hatta 5-6 sene öncesinde gittiğim dişçinin bekleme salonundaki dergide yazan bazı şeyleri hala hatırlıyorum çok net.

Benimde baya böyle çok gereksiz hatırladığım anılarım baya bir var. Ama o kadar da ayrıntılı değil biraz baktım da dünyada 20 30 kişide var yani büyük ihtimal bir şey yoktur.

Ben de sabah yediğimi unuturum, 4 yaşımda yaptıklarımı unutmam. Beyin ihtiyacı olan şeyi alır, ihtiyacı olmadığını da alır fakat köreltir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı