HIQ vs SSN vs Bigjoy protein tozu

Tempestx

Hectopat
Daha fazla  
Üçü arasında kaldım. HIQ ve Bigjoy arasında 100TL civarı vardı. SSN'de güzel indirimler var şu an. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hıq ve bigjoy ikiside hammadeyi almanyadan alıyor ssn ise çinden alıyor aslında çok bir fark hammadeyi aldıkları yerler dünyanın en bilinen hammadde üreticileri fiyat olarak ssn tercih edilebilir veya bir 4. Seçenek Mysupplement olabilir ama bütçe konusunda sıkıntım yok diyorsan hıq derdim

HIQ ve bigjoy ikisi de hammadeyi Almanya'dan alıyor SSN ise Çin'den alıyor aslında çok bir fark hammadeyi aldıkları yerler dünyanın en bilinen ham madde üreticileri fiyat olarak SSN tercih edilebilir veya bir 4. seçenek mysupplement olabilir ama bütçe konusunda sıkıntım yok diyorsan HIQ derdim.

HIQ Almanya'dan almıyor Amerikan menşeli milk specialties firmasından alıyor, bigjoy ise volactan alıyor volacta Macaristan da üretim yapıyor, SSN direkt ham maddesi belli değil.

Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein (ham madde 43 yıllık volac firmasından)

Supplementler.Com Whey Protein 1000 Gr 2 Adet + Creatine (Creapure®) 250 Gr Kombinasyonu - Whey Protein (300 TL farkla 250 gr kreatin alabiliyorsunuz bu pakette de.)

Big Joy Big Whey Classic Whey Protein 2376 Gr - Whey Protein (bigjoyun da ham madde volac, çileklisini öneririm tadı milkshake gibi.)

Ek olarak HIQ'e de yılbaşından önce %50 indirim gelecek HIQ'te alabilirsiniz.

Supplementler.Com Whey Protein 2000 Gr - Whey Protein (ham madde 43 yıllık volac firmasından)

Supplementler.Com Whey Protein 1000 Gr 2 Adet + Creatine (Creapure®) 250 Gr Kombinasyonu - Whey Protein (300 TL farkla 250 gr kreatin alabiliyorsunuz bu pakette de.)

Big Joy Big Whey Classic Whey Protein 2376 Gr - Whey Protein (bigjoyun da ham madde volac, çileklisini öneririm tadı milkshake gibi.)

Ek olarak HIQ'e de yılbaşından önce %50 indirim gelecek HIQ'te alabilirsiniz.

Supllementler.comdaki indirim ne zaman bitiyor bir bilgi var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı