Hırsız belli ama kamera görüntüsü yok

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar,
Birkaç gün önce kombimizin çalındığına dair bir konu açmıştım. İlk apartmanın kameralarını inceledim. Kamera garip şekilde her ayın sonunda o aya dair kayıtları siliyormuş. Yani elimizde kombiyi götürdüklerine dair hiçbir kayıt yok ama kombimiz yerinde yok. Adamların numaraları bende mevcuttu ve İnstagram'dan rehber senkronizasyonu yaptığımda adamların profilleri teker teker gözüktü. Şu an elimde adamların İzmir'de çalıştıkları yer, çalıştıkları yerin telefon numarası , bireysel telefon numaraları, kombi hırsızların fotoğrafları ve kombiyi götürdükleri arabanın plakası var. Şimdi ben bunlardan şikayetçi olursam elimde kombiyi çaldıklarına dair görüntüsü olmamasına rağmen bir sonuç çıkar mı? Ayrıca çalıştıkları yeri arattığımda pankart olarak ferroli yani çalınan kombimizin markası yazıyor. Elimdeki bütün kanıtlar birbiriyle uyuşuyor elimde sadece kombinin çalındığına dair bir kanıt yok.

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle tam olarak onların çaldığına dair kanıt olmadığı için bir şey olucağını sanmam ama siz yinede bulduğunuz kanıtları polise sunun ve şikayetçi olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı