K-POP'u sevmek ama sevdiğini belli edememek

301230

Decipat
Yer
???
Garip bir duygu içerisindeyim, K-POP türü müzikleri çok seviyorum hatta tam bana göre, ama arkadaş ortamından olsa gerek, kimseye söyleyemiyorum, sevdiğime inanamıyorum. Özgüvenim yok yani, ne yapabilirim?

K-Pop dinliyorum severim (yaş 20) ben de ama fanları gibi salak hareketlerim yok. Adam akıllı dinliyorum sadece.
Blackpink, EXID, Gi IDLE, Girls Day, AOA, Pocket Girls, Bigbang, Twice, RAIN.... falan bir sürü grubun şarkıları da telefonumda var yani, arkadaş ortamında da açarım :d Zaten bizim tepkimiz Kpop'a değil, Kpop fanlarına. Her olayın fanatikliğini yapanlardan nefret ederim.

K-Pop dinliyorum severim (yaş 20) ben de ama fanları gibi salak hareketlerim yok. Adam akıllı dinliyorum sadece.
Blackpink, EXID, Gi IDLE, Girls Day, AOA, Pocket Girls, Bigbang, Twice, RAIN.... falan bir sürü grubun şarkıları da telefonumda var yani, arkadaş ortamında da açarım :d Zaten bizim tepkimiz Kpop'a değil, Kpop fanlarına. Her olayın fanatikliğini yapanlardan nefret ederim.
Blackpink grubunu dinledim sadece, geçen sene iri kıyım herkesin korkacağı tipte bir arkadaşım da dinliyordu, onun önerisi ile Blackpink dinledim ve çok sevdim, bu sene okul değişince, okulda K-POP severlere karşı bir nefret olduğunu anlayıp, sevgimi gizli tutmak zorunda kaldım.

BTS Fanlarından yeryüzünde en nefret eden kişilerden biriyim, nerede görsem kavga ederim...

Yani gidip de bir fanla falan kavga etmem niye edeyim ki zaten? Ben olayın kulak zevkindeyim sadece. Sadece kulak zevki de değil, müzik videoları da kaliteli bence. Konserlerinde görsellik de üst düzeyde, hem dans edip hem playback yapmadan şarkı söylüyorlar. Ama işte konserlerinde herkes çıldırmış vaziyette, her hareketlerine auuuuu da denmez ya :d
Ayrıca Twitter'da olur olmadık her durumda kpopçu birilerinin gifini atıyorlar. Cidden sorunlu bu tayfa. (Survivor fanları ile aynı keseye koyuyorum)

Yani gidip de bir fanla falan kavga etmem niye edeyim ki zaten? Ben olayın kulak zevkindeyim sadece. Sadece kulak zevki de değil, müzik videoları da kaliteli bence. Konserlerinde görsellik de üst düzeyde, hem dans edip hem playback yapmadan şarkı söylüyorlar. Ama işte konserlerinde herkes çıldırmış vaziyette, her hareketlerine auuuuu da denmez ya :d
Ayrıca Twitter'da olur olmadık her durumda kpopçu birilerinin gifini atıyorlar. Cidden sorunlu bu tayfa. (Survivor fanları ile aynı keseye koyuyorum)
Kavgadan çok tartışıyoruz yani :D çok abartıyorlar diyorum, hemen laf dalaşına başlıyorlar. Görselliklerini ben de çok seviyorum, dansları hareketleri falan çok güzel bence, dediğiniz gibi K-POP fanboyu mu fangirl'ü mü denir bilmem ama, cidden çok sorunlular.

Geri
Yukarı