Hisse emir durumu "borsada" yazıyor

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Dünden beri hisse alamiyorum. Gerceklesti yazmasi gerekiyor ancak hep "borsada" diye gosteriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240517_120625.jpg
    IMG_20240517_120625.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 38
Bugün sabah almayı deneseydiniz 28 TL gibi bir fiyattan alabilirdiniz. Hep tavan iken emir verdiğiniz için ancak yeterli miktarda satış emri gelirse ya da tavan bozarsa alabilirsiniz.

Bugün sabah almayı deneseydiniz 28 TL gibi bir fiyattan alabilirdiniz. Hep tavan iken emir verdiğiniz için ancak yeterli miktarda satış emri gelirse ya da tavan bozarsa alabilirsiniz.

Hocam dunden emir vermistim ancak alamamis benden kaynakli mi yoksa hisse kaynakli mi onu çözemedim.

Hocam dunden emir vermistim ancak alamamis benden kaynakli mi yoksa hisse kaynakli mi onu çözemedim.
Verilen emirler aynı gün içerisinde 18:30dan sonra iptal edilir. Tekrar emir vermeniz gerekir. Yani dün akşam 18:30dan sonra tavandan emir vermiş olsaydınız bugun sabah açılışta almış olurdunuz.

Şu an tavan bozmasını bekleyeceksiniz. Bugün alamazsanız da pazartesi günü borsa açılışı olmadan tavandan emir girerseniz alırsınız. Tabii 33,22TL oluyor o da. Artık nereden eşleşirse.

Verilen emirler aynı gün içerisinde 18:30'dan sonra iptal edilir. Tekrar emir vermeniz gerekir. Yani dün akşam 18:30'dan sonra tavandan emir vermiş olsaydınız bugün sabah açılışta almış olurdunuz.

Şu an tavan bozmasını bekleyeceksiniz. Bugün alamazsanız da pazartesi günü borsa açılışı olmadan tavandan emir girerseniz alırsınız. Tabii 33, 22TL oluyor o da. Artık nereden eşleşirse.

18:21 de vermisim hocam dun emri o yuzden mi olmamis.

Şimdi elimdeki bir hisseyi satış emri verdim yine borsada yazıyor gerçekleşmiyor.

Son düzenleme:
18:21 de vermisim hocam dun emri o yuzden mi olmamis.

Şimdi elimdeki bir hisseyi satış emri verdim yine borsada yazıyor gerçekleşmiyor.
Anlık fiyatı kontrol edin, emir fiyatından farklı olabilir. Alıcı yoksa satışınız gerçekleşmeyebilir. Örneğin 100.00 TL taban (-%10) fiyatlı bir hisse olsun, 1 milyon satıcı ve 500 bin alıcı varsa, emirler eşleşmez ve fiyat orada sabit kalacaktır, işlemler gerçekleşmeyecektir.

Geri
Yukarı