Hisse senedi alımı için banka önerisi

Hocam ben şahsen önermem. Ziraat bir çok sefer mağdur ediyor, diyelim hisse yatırdınız sonrasında işlem yapamayabilirsiniz. Ziraat Bankasını zorunlu olmadıkça kullanmayın. Ben Ziraat ile çok sorun yaşadım. Ziraat hakkında pek bilgim yok, ama İş Bankası premium bir banka Ziraat'i tavsiye etmiyorum..
Hocam çok soru sordum gibi ama Vakıfbankı da bir sorayım onu fazla öneren yok sanırım iyi midir sizce?

Hocam çok soru sordum gibi ama Vakıfbankı da bir sorayım onu fazla öneren yok sanırım iyi midir sizce?
Yok hocam çok soru sormadınız istediğiniz kadar sorabilirsiniz. Hocam şahsen ben önermiyorum. Sebebi ise Vakıfbank ıssız bir banka, ATM'leri hiç bol değil müşteri hizmetlerini de pek bilmiyorum. Issız pek kullanılmayan banka diyebilirim. İş Bankası ve Garanti tercih edin. Ben olsaydım İş Bankasından bilgi alırdım.

konuyu hoplatmış olacağım fakat bir sorum var. iş bankasımı yoksa garanti mi ?
Yok hocam çok soru sormadınız istediğiniz kadar sorabilirsiniz. Hocam şahsen ben önermiyorum. Sebebi ise Vakıfbank ıssız bir banka, ATM'leri hiç bol değil müşteri hizmetlerini de pek bilmiyorum. Issız pek kullanılmayan banka diyebilirim. İş Bankası ve Garanti tercih edin. Ben olsaydım İş Bankasından bilgi alırdım.

Yok hocam çok soru sormadınız istediğiniz kadar sorabilirsiniz. Hocam şahsen ben önermiyorum. Sebebi ise VakıfBank ıssız bir banka, ATM'leri hiç bol değil müşteri hizmetlerini de pek bilmiyorum. Issız pek kullanılmayan banka diyebilirim. İş Bankası ve Garanti tercih edin. Ben olsaydım İş Bankası'ndan bilgi alırdım.

Hocam peki sizce Yapı Kredi mi Garanti mi?

Geri
Yukarı