Hisse senedi nasıl alınır?

GGHOST

Hectopat
Abiler sa.
Cuzi bir miktar ile borsaya girmek istiyorum. Bankalardan alinabiliyor ama komisyondan dolayi sıcak bakamadim. Sizin kullandiginiz onerecebileceginiz bir araci kurum var midir? Midas olabilir mi?

Eskiden banka ile alım yapıyordum. Komisyon oranı konusunda hangisi sizin için uygunsa herhangi bir bankadan ya da aracı kurumdan alabilirsiniz. Aracı kurumdan alacaksanız spk onaylı bir yer olmasına dikkat edin.

Kamuyu Aydınlatma Formu

Bankalarin faizlerini karsilastirabilecek bir yer var midir bildiginiz? Yani hangisinin nasıl oldugunu bilmek icin tek tek hesap mi acmam gerekecek.

Eskiden banka ile alım yapıyordum. Komisyon oranı konusunda hangisi sizin için uygunsa herhangi bir bankadan ya da aracı kurumdan alabilirsiniz. Aracı kurumdan alacaksanız spk onaylı bir yer olmasına dikkat edin.

Kamuyu Aydınlatma Formu

Ücretler - Midas yani ücretsiz. Ek olarak tsb kayitli. Siz hangi kurumu kullaniyorsunuz?

Bankalarin faizlerini karsilastirabilecek bir yer var midir bildiginiz? Yani hangisinin nasıl oldugunu bilmek icin tek tek hesap mi acmam gerekecek.
Maalesef şu anda öyle bir site var mı bilmiyorum. Tüm bankaların komisyon oranlarının analizini yapıp blog paylaşan siteler mevcut, isterseniz onlara göz atabilirsiniz.
Siz hangi kurumu kullaniyorsunuz?
Ben eskiden hisse alımı yapıyordum, çoğunu sattım 3 5 şirketin hissesi kaldı ve farklı yatırımlardan devam ediyorum. Hisse aldığım zamanlar ise Akbank ve Yapı Kredi bankasından alım yaptım.

Geri
Yukarı