Hitman 2: Silent Assassin Bedava

Hitman 2, serinin 15. yaş günü şerefiyle Square Enix tarafından ücretsiz olarak veriliyor.
Bu sayfaya gidip kaydolup daha sonra "buy now" butonuna tıklayıp ödeme seçnekleri gelince "Use a coupon code with this item" yazan yere aşağıdaki kodu girin.

Not: Chrome tarayıcısı kullanmayın başka tarayıcı kullanın.
Alma aşamasında kodu girdiğiniz halde 0.00 Euro gözükmüyor ise "Edit Your Order" diyip kodu tekrar girip, "Checkout" yapın.
Kod:
FreeSilentAssassin

Son düzenleme:
Oyunu Steam hesabı olduğu için almak isteyenler varsa boşuna uğraşmasın. Oyun Steam için değil. Herhangi bir key verilmiyor. Kurulum dosyası veriliyor sadece.

Oyunu Steam hesabı olduğu için almak isteyenler varsa boşuna uğraşmasın. Oyun Steam için değil. Herhangi bir key verilmiyor. Kurulum dosyası veriliyor sadece.

Verilen key Steam için. Aşağıya fotoğraf ekledim. Deneyip almadan konu açmazdım.

Uğraşıyorum ancak kodu giriyorum hiç bir şey olmuyor.
Nerde takılıyorsun?
Alma aşamasında kodu girdiğiniz halde 0.00 Euro gözükmüyor ise "Edit Your Order" diyip kodu tekrar girip, "Checkout" yapın. Bunları tekrarlamak lazım bazen sıkıntı oluyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 320
Son düzenleme:
@58528 Ben dün akşam almıştım ve kurulum dosyası indirdi sadece. Key falan verilmedi yani. Demek ki sonradan güncellenmiş ya da bende bir sorun olmuş. :)

Verilen key Steam için. Aşağıya fotoğraf ekledim. Deneyip almadan konu açmazdım.

Nerde takılıyorsun?
Alma aşamasında kodu girdiğiniz halde 0.00 Euro gözükmüyor ise "Edit Your Order" diyip kodu tekrar girip, "Checkout" yapın. Bunları tekrarlamak lazım bazen sıkıntı oluyor.
İnternet Explorer ile deniyorum. Sepete ekledikten sonra kodu yazıyorum apply' e basıyorum yeniden yükleniyor ancak bir şey olmuyor. My account kısmından orders bölümüne girdim. Orada alışveriş yapabilmem için hesabımı güncellemem gerektiği yazıyordu. Siz bu sorun ile karşılaştınız mı?

Sadece kayıt olurkenki şeyleri eksiksiz doldur, emaileni onay maili gelecek onayla sonra arkadaşın dediklerini yap.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı