Hitman 2: Silent Assassin Bedava

Hitman 2, serinin 15. yaş günü şerefiyle Square Enix tarafından ücretsiz olarak veriliyor.
Bu sayfaya gidip kaydolup daha sonra "buy now" butonuna tıklayıp ödeme seçnekleri gelince "Use a coupon code with this item" yazan yere aşağıdaki kodu girin.

Not: Chrome tarayıcısı kullanmayın başka tarayıcı kullanın.
Alma aşamasında kodu girdiğiniz halde 0.00 Euro gözükmüyor ise "Edit Your Order" diyip kodu tekrar girip, "Checkout" yapın.
Kod:
FreeSilentAssassin

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın 1 saat bekledim uğraştım ama olması ben size ayrıntılı şekilde anlatayım kodu o arkadaşın dediği yere yazın sonra apply deyin daha sonra sayfayı yenileyecek altta checkouta var ona tıklayın daha sonra form dolduracak sınıf hepsini sallayın sonra yanıp dönen kare çıkacak orada 10 sn bekleyip contine diyin sonra kodu verecektir.

Ben kayıt oldum ve hesabımı aktive ettim. Fakat kodu yazınca bu yazı çıkıyor:
  • To use the following coupon you will first need to sign in: FREESILENTASSASSIN

Kodu yanlış yapmışsın FreeSilentAssasin bunu yapacaksın kopyala yapıştır yap bu arada yazınızı 18 den büyük Yapmazsanız olmuyor.

Kampanya yarın son bulacak. Oyunu aldım. :)
.
fdfdfdfd.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı