Hitman 2016 için Türkçe yama önerisi

Mr.Ezio

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Hitman 2016 oyunu Epic Games kütüphanemde uzun zamandır bekliyor. Ücretsiz verildiği zamanlar eklemiştim bugün indirip oynayayım dedim ancak Türkçe yamasını hiçbir yerde bulamadım. Sadece yamanın ücretli bir şekilde Anonymous Çeviri tarafından verildiği bilgisine ulaştım ancak linke tıkladığımda sayfa açılmıyor muhtemelen kaldırılmış. Her yere baktım ve bu oyunla alakalı hiçbir şeye ulaşamadım. Bu oyunun yamasını bulabileceğim bir kaynak yok mudur? Bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bildiğim kadarıyla başka herhangi bir türkçe yama yok Hitman 1 için. Hitman World of Assassination'in Türkçe yaması var ancak o oyun vasıtasıyla türkçe oynayabilirsin.

Bildiğim kadarıyla başka herhangi bir Türkçe yama yok Hitman 1 için. Hitman world of Assassination'in Türkçe yaması var ancak o oyun vasıtasıyla Türkçe oynayabilirsin.

Hitman world of Assassination'da kütüphanemde mevcut. Yani tam olarak anlayamadım bu oyun vasıtasıyla Hitman 2016'yı nasıl Türkçe oynayabilirim?

Hitman world of Assassination'da kütüphanemde mevcut. Yani tam olarak anlayamadım bu oyun vasıtasıyla Hitman 2016'yı nasıl Türkçe oynayabilirim?
O oyunda Hitman 2 ve Hitman 1 için access pack dlcsi var( hitman 2 ve 1 e erişim dlcsi). Bu dlc sizde mevcutsa tek bir oyunda hitman 1 , 2 ve 3 ün hepsine tek bir oyundan erişim sağlayabilirsiniz.

Şimdi Hitman World of Assassination oyununu indiriyorum umarım olur deneyince sonucu buraya yazacağım teşekkürler bilgi için.

O oyunda Hitman 2 ve Hitman 1 için access pack dlcsi var( hitman 2 ve 1 e erişim dlcsi). Bu dlc sizde mevcutsa tek bir oyunda hitman 1 , 2 ve 3 ün hepsine tek bir oyundan erişim sağlayabilirsiniz.
Oyunu kurdum dediğin gibi çıktı şuan Türkçe oynayabiliyorum teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı