HITMAN 2'ye Cadılar Bayramı Geliyor

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
HITMAN 2 çıkışından neredeyse 1 sene geçmesine rağmen güncel kalmaya devam ediyor. Oyuna her ay eklenen özel hedefler ve yeni etkinlikler Ekim ayı boyunca da devam etmekte. 22 Ekim tarihinde Cadılar Bayramı temalı yeni bir etkinlik eklenecek. Cadılar Bayramı temalı bu etkinlik sonunda 2 adet gizemli ödül verilecek.

Halloween-1024x576.png

Yeni bölümler dışında hepsi tırt.
Hiç de değil. Sürekli yeni hedef ve görevler geliyor. Bu da oyunu güncel tutuyor. Her özel hedefin kendi mini hikayesi oluyor ve bitirdiğinde özel bir oyun içi item kazanıyorsun. Her görevin de farklı kademeleri oluyor ve geçtikçe daha zorlaşıyor. Bu saydıklarım da haritaların farklı şekillerde birden fazla oynanmasına olanak sağlıyor.

Senin dediğin gibi sadece yeni bir harita gelseydi o haritadaki hedefi birkaç farklı yöntemle öldürür birdaha da oynamazdın.
-
Oyunun ücretsiz sürümüne sahip olanlara da Cadılar Bayramı etkinliğine katılabilecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Oyunu almayı düşünüyorum. Kendi hikayesi yeterli mi yoksa Dlc'lerini içeren Standard Edition'ı mı almalı mıyım?

Oyunu almayı düşünüyorum. Kendi hikayesi yeterli mi yoksa Dlc'lerini içeren Standard Edition'ı mı almalı mıyım?
Oyunu hikaye için önermem. Sandbox tarzında haritaları defalarca farklı yöntemler ve farklı düşmanlara karşı oynamak isterseniz satın alın. Satın alacaksanız en yüksek sürümünü almanızı tavsiye ederim.

Oyunu hikaye için önermem. Sandbox tarzında haritaları defalarca farklı yöntemler ve farklı düşmanlara karşı oynamak isterseniz satın alın. Satın alacaksanız en yüksek sürümünü almanızı tavsiye ederim.
Anladım. En yüksek paket Gold Edition ama Standard Edition'un içeriğine baktığımda bütün Dlc'leri içeriyor. Gold Edition'un paket bilgisi gözükmüyor açıklamaya sadece Full Game yazmışlar. Aralarında 20TL fark var. İki paketin farkını biliyor musun?

Anladım. En yüksek paket Gold Edition ama Standard Edition'un içeriğine baktığımda bütün Dlc'leri içeriyor. Gold Edition'un paket bilgisi gözükmüyor açıklamaya sadece Full Game yazmışlar. Aralarında 20TL fark var. İki paketin farkını biliyor musun?
Gold Edition, standart haritaların dışında yeni eklenen/eklenecek haritaları içeriyor.

konuyla alakalı değil ama yine de atayım dedim steam da beni ekleyecek Varsa eklerse sevinirim sniper online modunda adam bulmak çok zor oluyor o yüzden
Steam Profilim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı