Hitman 3 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

HakimBey

Hectopat
Kek günü
Daha fazla  
RAM
8x2gb 3600mz cl16 ram
Ekran kartı
rtx3060ti
Anakart
asus prime b450m-A II
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Game Pass'ten oynamaya başladığım oyunu ekran kartı OC deneyerek oynuyordum. PC kendini kapattı. Sorun yok yeniden açarız ama yeniden açılmadı. Hitman 3 launcherından playe basıyorum ve oyun asla açılmıyor. Görev yöneticisnden bakıyorum oyun açılmaya çalışmıyor bile(OC'yi sıfırlamıştım).oyuna hiç giremiyorum grafik ayarlarını falan sıfırladım ama olmuyor.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırıp yeniden yükleyin:

Oyunu kaldırıp yüklemiştinm. Çözülmemişti. Şunu fark ettim insanlar gelişmiş yükleme ve yönetme özelliklerini aktif ederek halletmiş. Sorun şu Insider hubı kurmama rağmen o seçenek çıkmamakta. Cidden kafayı yiyecek hale geldim. Formattan önce o seçenek vardı şimdi yok.

Hocam olay sürücüyle ilgili olmayabilir. Game Pass'te TR'den birçok oyun açılmıyor şikayeti var. Bazıları oyuna VPN'le giriyormuş. Ancak benim sorunum internetle ilgili de değil büyük ihtimal. Açılıyordu oynarken PC çöktü. Benim şeyim OC'nin ayari kaçmiş. Ancak oyun bir daha açilmadi. Ve birçok açılmama şikayeti var Game Pass'te. Oyunun saçma Online'ı v Game Pass'le ilgili bir durum gibi. Bu kadar şikayet varken bu konuda bir başlık açilmaması bile beni şaşırttı. Gelişmiş yükleme ve yonetme seçenegi Game Pass'ten kaldırılmış sanırsam. Oyunu biri C diski yerine D diskine kurarak çözmüş. Ama ben tek disk kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı