Hitman 3 Microsoft Store'dan alınır mı?

Daha fazla  
Hitman 3 diğer adıyla Hitman World of Assassination almayı düşünüyorum. Fakat indirimde alamadım, şimdi almak için fırsatım var. Microsoft Store'da mevcut ve fiyatı diğer yerlere göre daha uygun, sizce oradan alınır mı? Tavsiyeniz var mı?

Ben oyunları kalıcı almayı seviyorum arada sonra tekrar giriyorum.
Hm. Ben yerinde olsam alırdım ben oyunu yüklerken amaan sarmaz dedim hatta silicektim Bi gireyim dedim sardı. Bitirdim hatta oyunun ayrıntıları olsun osu şuşu mükemmel almanı tavsiye ederim o zaman

HM. Ben yerinde olsam alırdım ben oyunu yüklerken amaan sarmaz dedim hatta silicektim bir gireyim dedim sardı. Bitirdim hatta oyunun ayrıntıları olsun osu şuşu mükemmel almanı tavsiye ederim o zaman

Ya zaten Hitman oyunlarından habersizdim. Sonra indirimlerde ucuz diye Hitman Absolution aldım ve oynadıkça acayip sevdim. İyi ki almışım dedim sonra Hitman 3 videolarını izledim onu da beğendim bugünde aldım sağ ol önerin için.

Ya zaten Hitman oyunlarından habersizdim. Sonra indirimlerde ucuz diye Hitman Absolution aldım ve oynadıkça acayip sevdim. İyi ki almışım dedim sonra Hitman 3 videolarını izledim onu da beğendim bugünde aldım sağ ol önerin için.
Eyvallah kral her zaman, beğenirsin zaten hitman 3 deki haritalar felan harika ancak bazıları tilt ede bilir iyi oyunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı