Microsoft Store'dan oyun alınır mı?

Demon slayer

Picopat
Daha fazla  
Bildiğiniz popüler Game Store'ların aksine Microsoft Store gibi bir plartformdan oyun alınır mı? Arkadaşlar öncelikle bunu sormak istiyorum.
İkinci olarak Microsoft Store neden bu kadar ucuza oyun satıyor?

Dosya Ekleri

• 17006845115415742895856806046732.jpg
    17006845115415742895856806046732.jpg
    225,7 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için alınmasın? Store yavaş ve Steam kadar gelişmiş değil fakat güvenilirlik ve sürdürebilirlik açısından hiçbir eksiği yok eğer Steam fanı değilsen gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.

Microsoft Store dediğin Xbox'tur yani şu an oyun aleminin en büyük aktörlerinden biri, en büyük abonelik sisteminin ise kurucusu. Eğer ucuz ise gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Alınır tabiki daha ucuza geliyorsa, ayrıca misal görselde paylaştığınız oyun Gamepass te mevcut yani aylık gamepass üyeliği ile bu dahil bir çok oyuna ulaşabilirsiniz.

Bazen bazı oyunların çok uygun fiyatlara düştüğü oluyor, ben de alıyorum. Normalde Microsoft Store' dan alışveriş yapan biri değilim ama sırf bu indirimler için arada alınır. (Geçenlerde Dead by Daylight 20 küsür tl idi yanlış hatırlamıyorsam.)

Asıl para Steam’de olduğu için diğer platformlardan kazandıkları paraları pek farketmedikleri için fiyatı değiştirmeyide unutuyorlar. :D

Bildiğiniz popüler Game Store'ların aksine Microsoft Store gibi bir plartformdan oyun alınır mı? Arkadaşlar öncelikle bunu sormak istiyorum.
İkinci olarak Microsoft Store neden bu kadar ucuza oyun satıyor?
Alınır canım neden alınmasın. Sonuçta satan Microsoft.

Geri
Yukarı