Hitman Absolution oynanır mı?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
i5 2400 3.10GHz 4 çekirdek.
GT 430 2 GB 128 bit.
8 GB RAM.
Arkadaşlar ayarları düşürüp oynayacağım, oyunun hikayesi iyi mi? Vuruş hissiyatı nasıl? Hikayesi ne anlatıyor(spoiler vermeden söylerseniz iyi olur)?

Şahsen bana göre en iyi Hitman oyunu yaklaşık 7 kere bitirdim suikastçı hissini sonuna kadar veriyor ve optimizasyonu iyi zaten HD 4670 le oynamıştım medium da hikayede güzel ama sırf hikaye için oynanmaz.

Adamları arkadan yakalayıp animasyonla öldürmek falan mükemmel ama tabancayla falan vuruş hissiyatı nasıl? Onu çok merak ediyorum.

GT 430 2 GB 128 bit.
8 GB RAM.
Arkadaşlar ayarları düşürüp oynayacağım, oyunun hikayesi iyi mi? Vuruş hissiyatı nasıl? Hikayesi ne anlatıyor(spoiler vermeden söylerseniz iyi olur)?

Gayet iyi bir oyun ben aşırı bir suikastçı havası alamamıştım benim en sevdiğim Hitman oyunu hala daha blood money fakat absolution oynanır. Hala grafikleri olsun mekanikleri olsun gideri var. 2 sene önce bitirdim daha.

Adamları arkadan yakalayıp animasyonla öldürmek falan mükemmel ama tabancayla falan vuruş hissiyatı nasıl? Onu çok merak ediyorum.

İyi. Hissediyorsun vurduğunu. Ama 2016 ve sonrası çıkan Hitman serisinde daha iyi hissiyat.

GT 430 2 GB 128 bit.
8 GB RAM.
Hikaye ve suikast görevleri için Hitman blood money'i şiddetle öneririm !

İyidir ama diğer Hitman oyunlarında Dishonored gibi fazla suikast çeşitliliği ve özgürlük varken bu oyun Splinter Cell gibi çizgisel bir yapıda ilerliyor. Hitman fanı değilseniz beğenirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı