Hitman: Blood Money çok mu zor?

Rpean

Hectopat
Hitman: Blood money oyununu aldım, ama 3. bölümü 30 kere denedim ama fark edildim öldüm, bu oyunda bir taktik falan mı var ben yapmıyorum o yüzden çok zorlanıyorum? Siz bu Hitman oyunlarını nasıl bitiriyorsunuz? Taktikleriniz neler?

Ben de oynamayadım o oyunu. Mekanikleri yüzünden saçma bir zorluğu var. 2-3 saat oynadıktan sonra silmiştim. Oyunun gidişatını merak ettiğim için gidip video serisini izlemiştim.

Üfff en sevdiğim oyundan yana yardım isteyen var.

Hitman'in olayı ilkin keşiftir. Haritayı öğrenmeye bakın. NPC'lerin rutinlerini çözün. Sonrası gelir zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben blood Money'i yaklaşık 35 saat oynadım fakat zorlanmadım bölümleri geçmek için mapi bolca kullandım ve silahı hiç kullanmamaya özen gösterdim bu şekilde rahatlıkla geçtim.

@Rpean Gerçekten öyle ancak bu çağda o eski mekanikler çekilecek dert değil. Hitman'ın tek deneyip oynayamadığım oyunu o zaten. Yoksa Hitman: Absolution olsun, 2016 ve 2018 oyunları olsun defalarca bitirdim.

Hitman: Blood money oyununu aldım, ama 3. bölümü 30 kere denedim ama fark edildim öldüm, bu oyunda bir taktik falan mı var ben yapmıyorum o yüzden çok zorlanıyorum? Siz bu Hitman oyunlarını nasıl bitiriyorsunuz? Taktikleriniz neler?

Zor bir oyun değil. Oyunun atmosferi düşük. Gizli suikast seveler için güzel oyun aslında. Bana hep alışılmışın dışında geldi oyun.

Geri
Yukarı