Sekiro çok zor mu?

modric

Centipat
Daha fazla  
Yaz indirimlerinde almayı planlıyorum, bayağı övülüyor. Oyunun zor olduğunu duydum sinir bozan bir zorluk mu yoksa keyif veren bir zorluk mu, ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorluktan çok zamanlama gerektiriyor, bosslar bam güm dal geç tarzında olmadığından souls türü oyunlar ilerledikçe tatmin etmesini seviyorum. Bıkmayan bir insansanız size zevk verir.

Sekiro öğrenince oynaması en kolay soulslike serisidir from softwarenin bence.

Dostum oyun hemen hemen "parry" denilen özelliğe ve senin zamanlamana bağlı, iyi reflex istiyor. Bir yarım saat oynadıktan sonra alışırsın, mantığını çözdükten sonra hiçbir souls-like zor değildir.

İşin mantığını çözsenizde zor gelebilir 😁 normal yaratıklar zorlamaz ancak her boss farklı yeteneklere sahip olduğundan baştan başlamış gibi olabilirsiniz birden, Dark Souls 2 oynadığımda kimi bossları çok kolay tekte geçerken kimi bossları 50 kere ölüp geçiyordum.

Yaz indirimlerinde almayı planlıyorum, bayağı övülüyor. Oyunun zor olduğunu duydum sinir bozan bir zorluk mu yoksa keyif veren bir zorluk mu, ona göre alacağım.

Hocam zor olmaya harbi zor oyun sinir bozuyor ama boss kestikten sonra da keyif veriyor. Yani ben olsam eğer Sekiro oynayacaksam tüm odağımı o oyuna vermeye çalışır, boss hareketlerini teker teker inceler bir yere not alırdım.

Geri
Yukarı