Hitman: Blood Money Reprisal Android ve iOS geliyor!

En berbatlarından birisi. Eski diye iyi olmuyor. HITMAN 2 ve HITMAN 3 zirvedir, zaten son çıkan oyunlarda aynı motorlar kullanıldı sadece texturelerde oynama yapılmış.
O kadar seriyle alakasız , popüler kültürün esiri olmuş bir yorum yapmışsın ki anlatamam.

Tabii, tabii hep öyledir zaten canım. Sizin zevkleriniz çok özgündür gençler popüler kültür kölesidir :D
Gençler popüler kültür kölesidir diye bir yorum yapmadım. Sen öyle yorumlamışsın. Her konuda olduğu gibi geçmişini bilmediğin şeyin şuanki durumunu sağlıklı değerlendiremezsin. Blood Money'i de oynamadığına eminim. Sadece grafiklerine bakarak atıp tutmanın bir yorum değeri bulunmuyor.

Gençler popüler kültür kölesidir diye bir yorum yapmadım. Sen öyle yorumlamışsın. Her konuda olduğu gibi geçmişini bilmediğin şeyin şuanki durumunu sağlıklı değerlendiremezsin. Blood Money'i de oynamadığına eminim. Sadece grafiklerine bakarak atıp tutmanın bir yorum değeri bulunmuyor.
Oynanışını da gayet zevkli buluyorum. Absolution'dan beri oynamaya çalıştım tüm serilerini. Hitman Codename 47 dışında Blood Money'i çok sevmesem de iyidir. Ancak yeni çıkan seriler sanki aşırı kötüymüş gibi Blood Money'in övülmesinden rahatsız oldum.

Geri
Yukarı