Hitman serisi nasıldır?

Önceki yazan mesajları okumadım. Ben tüm Hitman oyunlarını oynayıp bitirmiş ve hatta bazı oyunlarında Speedrun yapabilen biri olarak kesinlikle oynamalısınız diyebilirim. Gizlilik seviyorsanız zaten hiç düşünmeyin. Bence seriye Hitman Blood Money ile girin. Benim en sevdiğim Hitman oyunudur. Sonrasında Absolution ve 1-2'yi oynayabilirsiniz.

Neredeyse tüm Hitman oyunlarını oynadım ama Hitman 2 beni kendisine aşırı derece de sardı vuruş hissiyatı atmosfer çok güzel geldi bana ama tabii ki Bloody money ve absolution da bir baş yapıt bence.

Önceki yazan mesajları okumadım. Ben tüm Hitman oyunlarını oynayıp bitirmiş ve hatta bazı oyunlarında Speedrun yapabilen biri olarak kesinlikle oynamalısınız diyebilirim. Gizlilik seviyorsanız zaten hiç düşünmeyin. Bence seriye Hitman Blood Money ile girin. Benim en sevdiğim Hitman oyunudur. Sonrasında Absolution ve 1-2'yi oynayabilirsiniz.
Hitman Absolution oynuyorum kılık değiştirsem bile fark ediyorlar anlamadım.

Hitman Absolution oynuyorum kılık değiştirsem bile fark ediyorlar anlamadım.
Fark etmelerinin nedeni:
1- Adamların önünde kılık değiştirirsen zaten olmaz.
2- Öldürüp veya bayıltıp üstünü giydiğiniz adamın aynı meslektaşları yakınında çok durmayın ve dik hareketler yapmak. Olabilir.

Geri
Yukarı