Hız testinde benim İSP olmayan isim yazıyor

RzaBala

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Arkadaşlar hız testinde benim İSP olmayan isim yazıyor. Aslında UniNet yazmalı. Azerbaycanlıyım. Azerbaycan'da yaşıyorum. Ve download hızı 28 Mbps, upload ise 95 Mbps. Upload hızı doğru ancak download hızı da 95 olmalı. Router sitesinde de Azertelecom diye İSP IP adresi yazıyor. Ancak böyle olmamalı.

Dosya Ekleri

• 4.PNG
    4.PNG
    33 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    26,1 KB · Görüntüleme: 72
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    4,7 KB · Görüntüleme: 60
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,8 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Üst kısımda yazan yer, size en yakın sunucudan; sizin sağlayıcınıza atılan paketi ulaştıran yer. Orası TR standartlarına göre COMNET'de olabilir, Turknet'de olabilir. Önemli olan alt kısımdır.

Üst kısımda, kendiniz yanlışıkla bir şey seçmiş olabilir misiniz ? Speedtest'in uygulamasını indirip deneyin.

Üst kısımda yazan yer, size en yakın sunucudan; sizin sağlayıcınıza atılan paketi ulaştıran yer. Orası TR standartlarına göre COMNET'de olabilir, Turknet'de olabilir. Önemli olan alt kısımdır.

Üst kısımda, kendiniz yanlışıkla bir şey seçmiş olabilir misiniz ? Speedtest'in uygulamasını indirip deneyin.
İşte ben de alt kısımı diyorum. Alt kısımda farklı İSP ismi var. UniNet yazılmalı. Uygulamada da aynı.

İşte ben de alt kısımı diyorum. Alt kısımda farklı İSP ismi var. UniNet yazılmalı. Uygulamada da aynı.
VPN falan kullanıyor musunuz ? Ayrıca herhangi bir şey indirerek hızınızı test edin, bazen yanlış ölçebiliyor.

Ben sanırım yanlış bilgi verdim. Önemli olan üst taraftakiydi sanırım. Siz yine de bir indirme yaparak test edin hızınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı