Hızır Reis MTAL rezaleti

QSYGEnN

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Hızır reis MTAL kadar rezil bir müdür yardımcısı ekibini daha önce görmedim. Hele o ismini vermek istemediğim müdür yardımcısı, adamın öğrenciler umurunda bile değil. Staj için gidiyorum diyorum böyle böyle yeme-içme bölümünden Mesem'e girmek istiyorum, bana diyor işte orada kontejan yok, sadece turizm var. Diyorum iyi tamam beni turizme yazın ben razıyım, diyor ama 10. sınıftan başlarsın geri, (11. sınıfım) e ona da tamam diyorum ona da razıyım. Diyor işte "ooo ben daha kendi öğrencimi alamıyorum heeğğ höğğ!" sonra bana diyor benim öğrencim olman lazım. Diyorum iyi tamam ben buraya nakil aldırayım, o zaman beni alın diyorum. Bana geliyor sırıtıp ama alır mıyım, almaz mıyım belli olmaz diyor. Abi düşünüyorum düşünüyorum falan. Bu adamın amacı zaten beni almamak, ben halihazırda iyi bir lisede kayıtlıyım, niye bu adamın lisesine kayıt olup kendimi süründüreyim. Dedim iyi tamam hocam size iyi günler. Bu konuşmanın dışında tavırları görseniz zaten çıldırırsınız. Laf anlatıyorum gidiyor sağa sola bakıyor, gidiyor başka bir hocayla sohbet ediyor. Zaten okulun haritalar yorumlarına bakarsanız bu adamdan tek benim şikayetçi olmadığımı anlarsınız. Böyle insanlar sonra dayak yiyince haberlerde koskoca alt başlık geçiyorlar "müdür yardımcısına şiddet!". Bu adamın sonu bu olacak zaten, umarım bu yazım Google aramalarına kadar düşer de bu okula gidecekler nasıl bir insan ile muhatap olacaklarını anlarlar.
Edit: Bu adamın sonu bu olacak derken kendi yapacağım bir şeyden bahsetmiyorum, elbet ters birisine denk gelir.

Son düzenleme:
Böyle insanlar sonra dayak yiyince haberlerde koskoca alt başlık geçiyorlar "müdür yardımcısına şiddet!".
Bu adamın sonu bu olacak zaten.

Şiddeti ne olursa olsun yasallastirmayin, adamı da açık açık tehdit ederek buraya yazıyorsunuz. Eşkiya misiniz acaba? Hakkınızı neden yasal yollarla aramiyorsunuz? Umarım o müdür yardımcısı görür de bunu tehdit suçundan dava eder seni.

Şiddeti ne olursa olsun yasallastirmayin, adamı da açık açık tehdit ederek buraya yazıyorsunuz. Eşkiya misiniz acaba? Hakkınızı neden yasal yollarla aramiyorsunuz? Umarım o müdür yardımcısı görür de bunu tehdit suçundan dava eder seni.

Daha sonra editle düzelttim hocam, kendim bir şey yapacağımdan değil. Ama sürekli haberlerde görüyoruz öğretmene şiddet vesaire vesaire, olayların ardından böyle insanlar yatıyor işte.

Küfürbaz haydocum. Sen bizi Norveç falan mı sandın da dava açınca çözülsün mevzu? :D Ben de çok üzgünüm ama maalesef halkımız eşek olduğu için ve eşeğin hakkı da kötek olduğu için insanlar dayaktan anlıyor. Maalesef.

Bu arada hocam umarım dava eder beni, kendisini şikayet etmeme rağmen umursanmadığı için kendisi ile mahkemede bir şekilde görüşmek isterim.
Ben tepki vermeseydim adım gibi eminim, bu yazıyı eklemeyecektin. Şiddetle çalışmaya çözmeyin işi.
Niye 16'ımda sicilimi kirleteyim? Manyak mıyım ben?

Geri
Yukarı