Çözüldü Hızlı başlat kapalı olmasına rağmen bilgisayar kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Hızlı başlatı bilgisayar kapanmıyor diye kapatmıştım ve normale dönmüştü ama dünden beridir kapanmıyor bir türlü.

Çözüm
BIOS'ta öyle ayar yok. Önceden Windows 10 8.1 falan kullandığımda olmuyordu, açıp kapamayı denemiştim.

Hızlı başlat ile alakalı olduğuna eminsen, CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve bunu yaz: powercfg /hibernate off Hızlı başlatı tamamen kapatacaktır.
Eee temizlemen lazım yine de :D
Vallahi daha önce h iç kapağını çıkartmadım çıkartırken batırırım diye korkuyorum.

Hızlı başlat ile alakalı olduğuna eminsen, CMD'yi yönetici olarak çalıştır ve bunu yaz: powercfg /hibernate off Hızlı başlatı tamamen kapatacaktır.
Sağ olun deneyeyim bir.

Vallahi daha önce h iç kapağını çıkartmadım çıkartırken batırırım diye korkuyorum.
Youtube'dan laptopunuzun marka ve modelini yazarak nasıl sökülebileceğini öğrenebilirsiniz. RAM'leri hallettikten sonrada bilgisayarı güzel bir şekilde temizlersiniz . Hem performans artışı yaşarsınız hem de sıcaklık değerleriniz düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı