Çözüldü Hızlı başlatma açık mı yoksa kapalı mı kalmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WhyMeBro

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Görev yöneticisinde bilgisayarın açık kaldığı süre 1 gün 20 saat diyor. Bunun sebebi yanılmıyorsam buymuş. Sizce kapatmali miyim? Yoksa acik kalması sıkıntı yaratır mı?

Çözüm
Bana kalırsa SSD varsa gereksiz bir ayar. Hatta kendisi sistemde saçma sapan sorunlara yol bile açabiliyor. SSD kullanıyorsan kapatmanı öneriyorum.
Bana kalırsa SSD varsa gereksiz bir ayar. Hatta kendisi sistemde saçma sapan sorunlara yol bile açabiliyor. SSD kullanıyorsan kapatmanı öneriyorum.
Hocam şunu söylemek isterim ki, herkes farklı bir şey söylüyor.
Kimisi açık kalmalı, kimisi kapalı kalmalı, kimisi zararlı, kimisi zararsız diyor. Kafam karışmıştı. Teşekkürler. Peki ne kadar süre farkı olur?

Kapattım. Çok fazla bir fark oluşmadı. Teşekkürler. Bir sorum daha olacak ama onun için ekstra konu açmam gerekir mi? Kısa bir soru.
Bilgisayar kapalı olduğu zaman güç kablosunu fişe taktığım zaman faremin ışığı hemen yanıp sönüyor. Aynı zamanda bilgisayar kapalı olmasına rağmen tiz sesi çıkartıyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı?

Geri
Yukarı