Hızlı, kasmayan düzgün tarayıcı önerisi

Ben Google Chrome kullanıyorum her şeyin desteği vb hep oraya oluyor geçen bir meet programı açayım dedim sadece Chrome ile açılıyor bir sıkıntısını da görmedim senin bahsettiklerini film gibi vb 1080p videolarda filmlerde dizilerde bir sıkıntı olmuyor

Arkadaşlar sürekli tarayıcı aramaktan sürekli tarayıcı kurup silmekten sıkıldım. Hala tam olarak bir tane tarayıcı da kalamadım. Mutlaka beğenmediğim bir şey çıkıyor. 100 Mbps internetim var indirme işlemleri yaparken asla sorunum yok ama tarayıcılarda internet çok yavaş oluyor. 1080p film açıp izliyorum ileri sararken dönen daire çıkıyor sanki internet yavaşmış gibi davranıyor. Film izlediğim siteler fark etmiyor bu arada en az 10 farklı film sitesinde denedim. Şu an Edge kurulu zaten bu konuyu da onunla açıyorum. Hiç memnun değilim. Az önce Brave kurdum bunu tekrar bir denemek istiyorum. Var mı tarayıcı önerileriniz? Bu arada Opera GX hiç kullanmadım bunu da denesem mi acaba memnun olan kullanan var mı?

Hocam Chrome veya Opera GX kullanın derim. Sade ve hızlılar.

Opera GX iyi bir tarayıcı değil. Çok sorun çıkartıyor. Brave öneririm, denedikten sonra belirtirsiniz. Ayrıca üstteki arkadaşın dediği gibi korsan siteler yerine Netflix, Disney+ gibi yerlerden izlerseniz böyle sorunlar yaşamazsınız büyük ihtimal. Yoksa Edge sade ve hızlı bir tarayıcı.

Arkadaşlar sürekli tarayıcı aramaktan sürekli tarayıcı kurup silmekten sıkıldım. Hala tam olarak bir tane tarayıcı da kalamadım. Mutlaka beğenmediğim bir şey çıkıyor. 100 Mbps internetim var indirme işlemleri yaparken asla sorunum yok ama tarayıcılarda internet çok yavaş oluyor. 1080p film açıp izliyorum ileri sararken dönen daire çıkıyor sanki internet yavaşmış gibi davranıyor. Film izlediğim siteler fark etmiyor bu arada en az 10 farklı film sitesinde denedim. Şu an Edge kurulu zaten bu konuyu da onunla açıyorum. Hiç memnun değilim. Az önce Brave kurdum bunu tekrar bir denemek istiyorum. Var mı tarayıcı önerileriniz? Bu arada Opera GX hiç kullanmadım bunu da denesem mi acaba memnun olan kullanan var mı?
Tarayıcı aramak yerine Adguard + Ublock Origin eklentilerini kurun. Tarayıcı ayarlarından "dns" diye aratın farklı DNS adreslerini seçin, hatta oraya da aşağıdaki Adguard dns adresini girin:

Hocam tarayıcılar arasında çok fazla hız farkı yok en önemli etken internet hızınızdır. İstediğiniz kadar farklı tarayıcı deneyin, yavaş kalır.

Netflix'te 100 lerce film var. Aklına gelebilecek çoğu film Netflix'te. En iyi diziler hep Netflix'te.

Netflix orijinal yapımları dediğin gibi oluyor genelde.

Bu da gereğinden fazla mide bulandırıcı, tanrıların sevişmesi güzel ya da epik bir olay değil bana kalırsa.

Geri
Yukarı