Hızlı tarayıcı önerisi

Edge, Chrome ya da Brave
Edge artıları: kurulum gerektirmez direk Windows 10'da kurulu olarak gelir, gayet hızlıdır, az ram yer.
Chrome artıları: Google ile olan entegrasyon sistemi çok iyidir, o da hızlıdır, az ram yer.
Brave artıları: Gayet güvenlidir, açık kaynak kodludur, yakında Brave Search gelecek (belki artı değil ama koymak istedim.), O da hız konusunda bayağı iddialıdır fakat diğerlerine göre biraz fazla ram yer.

Edge, Chrome ya da Brave
Edge artıları: kurulum gerektirmez direk Windows 10'da kurulu olarak gelir, gayet hızlıdır, az ram yer.
Chrome artıları: Google ile olan entegrasyon sistemi çok iyidir, o da hızlıdır, az ram yer.
Brave artıları: Gayet güvenlidir, açık kaynak kodludur, yakında Brave Search gelecek (belki artı değil ama koymak istedim.), O da hız konusunda bayağı iddialıdır fakat diğerlerine göre biraz fazla ram yer.
Şu an Brave kullanıyorum.Ama aslında konuyu açtığımda Edge ye geçecektim,ama arama motoru Yandex olarak çıkıyor.

Şu an Brave kullanıyorum. Ama aslında konuyu açtığımda Edge'ye geçecektim, ama arama motoru Yandex olarak çıkıyor.

Hocam onu ayarlarından yapabiliyorsunuz. Alt+f>ayarlar>gizlilik, arama ve hizmetler>en alttan adres çubuğu ve arama>adres çubuğunda kullanılan arama altyapısı>(istediğiniz)

Yeni sekme açma konusunda Vivaldi hızlı. Siteleri hızlı yükleme konusunda Brave çok iyi. Site içi ayarlarda ise Firefox çok akıcıdır. Kendinize uygun olanı seçin.
Dediğiniz gibi firefox diğerlerine göre çok akıcı geliyor bana. Diğer tüm tarayıcılarda sayfayı aşağıya kaydırınca sayfa akıcılığında takılma oluyor. Fakat firefoxta çok akıcı bir şekilde sayfa takılmadan kayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı