Hızlı şarj aleti kullanmak sorun olur mu?

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar herkese öncelikle iyi forumlar Samsung Galaxy J7 Prime kullanıcısıyım ve yaklaşık 4 yıldır kullandığım şarj adaptöründen maalesef yanık kokuları geliyor ve tedirginim bu yüzden adaptör almaya karar verdim almayı planladığım adaptör Ugreen marka bir adaptör linki:Ugreen Qualcomm 3.0 Şarj Cihazı Fiyatları ve Özellikleri

Ürün hızlı şarj adaptörü benim telefonum hızlı şarj desteklemiyor acaba telefonuma bir zararı olur mu?
Orijinal adaptör değerleri 5v-1.55A.
Ugreen adaptör değerleri.
3.6-6.5V/3A.
6.5V-9V/2A.
9V-12V/1.5A.
Not: Ürünü Blitzpower kablo ile birlikte satın almayı düşünüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese öncelikle iyi forumlar Samsung Galaxy J7 Prime kullanıcısıyım ve yaklaşık 4 yıldır kullandığım şarj adaptöründen maalesef yanık kokuları geliyor ve tedirginim bu yüzden adaptör almaya karar verdim almayı planladığım adaptör Ugreen marka bir adaptör linki:Ugreen Qualcomm 3.0 Şarj Cihazı Fiyatları ve Özellikleri

Ürün hızlı şarj adaptörü benim telefonum hızlı şarj desteklemiyor acaba telefonuma bir zararı olur mu?
Orijinal adaptör değerleri 5v-1.55A.
Ugreen adaptör değerleri.
3.6-6.5V/3A.
6.5V-9V/2A.
9V-12V/1.5A.
Not: Ürünü Blitzpower kablo ile birlikte satın almayı düşünüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
Ben S7 Edge hızlı şarj aleti ile 2-3 defa S4 şarj ettikten sonra bataryası şişmişti. Gerçi onunla mı alakalıydı bilmiyorum. Yine de hızlı şarj desteği olmayan cihaza bence böyle bir adaptör almana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı