Hızlı şekilde C programlama dili nasıl öğrenilir?

Veiner

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yazılıma merakım var ama kodlar çok karmaşık geliyor bir öğrenci olarak bilgi öğrenmeyi seviyorum ama bir şeyler okumayı sevmiyorum! Kısa bir sürede anlatımlı C programlama dili nasıl öğrenebilirim? İyi Sosyaller!

Bir dil hızlı şekilde öğrenilmez. Kendimden örnek vereyim, 5.5 yıldır C# yazıyorum. Her gün yeni bir şeyler öğreniyorum.

Okumayı sevmiyorum demişsiniz. Altını çizerek söylüyorum, İngilizce makale okumadan adamakıllı temelini bile öğrenemezsiniz.

Bir dil hızlı şekilde öğrenilmez. Kendimden örnek vereyim, 5.5 yıldır C# yazıyorum. Her gün yeni bir şeyler öğreniyorum.

Okumayı sevmiyorum dermişsiniz. Altını çizerek söylüyorum, İngilizce makale okumadan adamakıllı temelini bile öğrenemezsiniz.
Peki önerebilceğin Türkçe kaynak var mı?

Kişiden kişiye değişir ancak başlangıçta için C gibi bir dili seçmenin zor olacağını düşünüyorum. Python gibi bir dille başlayıp tecrübe edinip ve tabi öğreneceğiniz dilin kolaylığının rehavetine kapılmadan ondan sonra C'ye geçebilirsiniz.

Kişiden kişiye değişir ancak başlangıçta için C gibi bir dili seçmenin zor olacağını düşünüyorum. Python gibi bir dille başlayıp tecrübe edinip ve tabi öğreneceğiniz dilin kolaylığının rehavetine kapılmadan ondan sonra C'ye geçebilirsiniz.
Başlangıç olarak C önermişlerdi Phyton kullanıcıları

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı