Hızlı telefon önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam tam tersi.
AMOLED ekran panelleri IPS LCD ekran panellerine göre daha az pil tüketirler.
Beyazda IPS daha az enerji tüketir
Siyahta ise AMOLED daha az güç tüketir
Bu kullanıma bağlı bir şey, eğer birisi telefonu sürekli karanlık modda kullanıyorsa AMOLED daha yararlı olur pil için tabiiki.

Gördüm, ama bunu daha konuyu açarken yazman gerekiyordu ve bunu "bütçe ver" diyenlere saygısız demeden önce yapman gerekiyordu. Ama malesef önceki tavırların sana öneri vermek isteyen kullanıcılar için iyi olmadı, o yazdığın mesajları okuyan kullanıcılar artık sen bütçe versen bile sana telefon önermeyi isteyeceklerini sanmıyorum.

Gördüm, ama bunu daha konuyu açarken yazman gerekiyordu ve bunu "bütçe ver" diyenlere saygısız demeden önce yapman gerekiyordu. Ama malesef önceki tavırların sana öneri vermek isteyen kullanıcılar için iyi olmadı, o yazdığın mesajları okuyan kullanıcılar artık sen bütçe versen bile sana telefon önermeyi isteyeceklerini sanmıyorum.
Tek isteğim konunun kapanması zaten. Ben onlara saygısız dedim, ama bütçe öner dedikleri için öyle demedim.

Beyazda IPS daha az enerji tüketir.
Siyahta ise AMOLED daha az güç tüketir.
Bu kullanıma bağlı bir şey, eğer birisi telefonu sürekli karanlık modda kullanıyorsa AMOLED daha yararlı olur pil için tabii ki.

Hocam beyaz ve siyahın haricinde AMOLED ekranlar daha az pil tüketiyor diye biliyorum.

Beyefendi, burada bütçeye göre daha uygun öneriler olabilir. Sessiz kalayım diyorum fakat yaptığınız tamamen saçmalıktan ibaret. Buradaki insanlar size yardımcı olmaya çalışırken, insanlara bu şekilde itham etmeniz çok yanlış. Ben onların yerinde olsam böyle insanlara yardımcı bile olmam.

• Beğen
İfadeler: Zue
@1372653 hocamın dediği gibi Technopat kurallarında da vardı sanırım (konu açarken gereken bilgileri verin diye).

Bütçe,
Amaç(oyun, günlük kullanım),
İstediğiniz özellikler(128GB, 64MP kamera vb.)

Bu gibi şeyleri söylerseniz forumdaki bilgili kişiler size gereken öneriyi yapacaktır. Ama hızlı telefon istiyorum hiç bir şey belirtmiyor bana göre 6S hızlı olabilir birine göre 12 mini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı