Hızlı Ve Öfkeli 7 nasıldı?

Bana göre film baştan sona kadar başarılıydı. Hele ki filmin sonuna,
1. serisinden itibaren bütün anıların canlandırılması harikaydı.
Aksiyon severlere şiddetle tavsiye ederim. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çarşamba günü gittim. Bayıldım, öldüm, bittim. Özellikle sonu çok güzel ve duygusaldı. Serinin bir de ilk 6 filmini izlediyseniz manevi bir değer katıyordu.

Vizeler bitti... 1 hafta resmi olmayan tatilimizi ilan ettik. Bir daha gitmeyi düşünüyorum filme. Filme vizelerin ortasında gittim doğrudur. :) Sınav güzel geçti. (y)

Sadece 6. ve bu filmi izlemiş biri olarak; saçma. Filmin hiçbir yerinde mantık yok. Sadece serinin çok büyük hayranı olanlar beğenir. Son kısmını beğendim ama. (Filmle ilgili olmayan kısım. :ıslık: )

Sadece 6. ve bu filmi izlemiş biri olarak; saçma. Filmin hiçbir yerinde mantık yok. Sadece serinin çok büyük hayranı olanlar beğenir. Son kısmını beğendim ama. (Filmle ilgili olmayan kısım. :ıslık: )

Filme 3 erkek 2 kız gittik. Benle birlikte bir kişi daha seriye hakimdi diğer 3 kişi direk bu filmi izledi. Onlar bile bizden daha fazla sevdiler. Mükemmel + muhteşem kelimeleri ile... İlk 6 seriyi izlemeye başladılar şimdi. (y)

Filme 3 erkek 2 kız gittik. Benle birlikte bir kişi daha seriye hakimdi diğer 3 kişi direk bu filmi izledi. Onlar bile bizden daha fazla sevdiler. Mükemmel + muhteşem kelimeleri ile... İlk 6 seriyi izlemeye başladılar şimdi. (y)
Ben de 4 arkadaşımla gittim, 1 tanesi hepsini izlemiş, 1 tanesi 3-4 filmini izlemiş, diğerlerini bilmiyorum. Hepsi de fizik kurallarına aykırı ve normal düzeyde bir film olduğunu söylediler. Film fantastik veya bilim kurgu falan olsa tamam diyeceğim de, fizik kurallarını çok aşmışlar. :) Film kötü değil ama bir yerden sonra Avengers izliyormuşum gibi oldu.
Mesela otobüsün o ağırlık ve o yüzey alanı ile o kadar fazla sürüklenmesi, adamın (adını bilmiyorum) kolunu sıkarak alçıyı kırması, ambulans ile füzenin önüne atlayıp bir şey olmamış gibi çıkması, Vin Diesel'in uçurumdan uçup kalkıp yürümesi, sonra az bir yükseklikten düşüp bilincini kaybetmesi...

Bence absürt aksiyon diye yeni bir film türü doğmuştur. :) İzleyenler bilir aksiyon falan güzel hoşta bu kadarda olmaz. Cüneyt Arkın'ı geçmişler. Yok heliye bombayı asmalar, yok yan yana kayan arabadan kızı geçirmeler falanlar filanlar... :)

Bence absürt aksiyon diye yeni bir film türü doğmuştur. :) İzleyenler bilir aksiyon falan güzel hoşta bu kadarda olmaz. Cüneyt Arkın'ı geçmişler. Yok heliye bombayı asmalar, yok yan yana kayan arabadan kızı geçirmeler falanlar filanlar... :)
Keşke spoiler vermeseydin.

Cure ekranda izlemek daha bir keyifli oluyor.:like:

Aksiyonlar biraz abartı, haklısınız. Ama bence bunlara pek takılmayın. Filmden keyif alamazsınız.
@Uprising Vin Diesel in uçurumdan düşüp ölmemesi, ayağa kalkması anormal bir durum değil. Kullandığı araba, zırhlı, özel şaseye sahip bir arabaydı. Hemen önceki sahnede Tej'e (ludacris) bana şeytani bir aşk çocuğu yarat (oradaki 2 arabayı göstererek) diyordu. Neyse, fazla spoiler verdim. Kusura bakmayın. :)
Film sırf son sahne için izlenir. O sahneyi oturup düşündüğünüz zaman birçok şeyi farkediyorsunuz. Ayrı bir yola sapması (ölümü), kullandığı beyaz Porsche (kaza yaptığı araba) gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı