Hızlı Ve Öfkeli 9 Fragmanı yayınlandı

Hızlı ve öfkeli filmin 9. Serisi fragmanı yayınlandı. Fragman sonunda sürpriz var. Film hakkındaki düşüncelerinizi ankete katılarak belirtebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dilerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçük detayları farkettiniz mi? :D
Ekran Alıntısı.PNG

Seri son filmle birlikte artık iyice raydan çıkmıştı zaten bana göre. Ama bu film, bir öncekine göre biraz daha oturaklı duruyor. Yine izleriz ama pek beklentim yok. Ayrıca fragman çok kötü olmuş. Filmi izlemiş kadar oldum.

Filme gitmeme gerek kalmadı, ne kadar spoiler varsa fragmana yerleştirmişler. Neyin ne olduğunu, en heyecanlandırıcı sahnelerin sonunda nasıl kaçtıklarını, her şeyi göstermişler zaten. Çevreme filmi izlediğimi söylesem ve trailerda gösterdikleri tüm sahneleri sırasız bir şekilde saysam, eminim bazı kişileri rahatlıkla daha vizyona çıkmadan izlediğime ikna edebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı