Hızlı Ve Öfkeli 9 Fragmanı yayınlandı

Hızlı ve öfkeli filmin 9. Serisi fragmanı yayınlandı. Fragman sonunda sürpriz var. Film hakkındaki düşüncelerinizi ankete katılarak belirtebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dilerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2:51 deki arabayı görünce bir ben mi duygulandım? Kimse 2005 NFS Most Wanted oynamadı mı yav?

Yalnız Hızlı ve Öfkeli araba yarışı filmi olmaktan daha çok aksiyon filmine dönüşmeye başladı. Yine izleyeceğim mutlaka ama eski tadı yok. Özellikle 4 ve 5 çok iyiydi.

Yeni James Bond filmi gelmiş güzel, gidilir. Acaba Hızlı ve Öfkeli ne zaman gelecek onu merak ediyorum.

Araba, silah, soygun, kovalamaca, kötü adam. Hep aynı aksiyon filmi sadece kötü adam ve arabalar değişiyor. Serinin eski tadına dönmesi lazım. Sıradan bir aksiyon filminden farkı yok özellikle 4. filmden sonra.

Bana sıradan geldi, "Hızlı ve Öfkeli"serisi'ni bırakıp farklı bi seriden gitseler daha iyi olur(!)
Cips yiyen çocugun gelmesine sevindim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı