Hızlı yurudugumuzde neden gogusumuzun sağ tarafı ağrır?

Normal bireylerde böyle bir problem yaşanmaz. Düzenli yürüyüş, düzenli bir beslenme planı ve dumansız bir hayatınız varsa böyle şeyler yaşanmaz. Muhtemelen kronik problemleriniz vardır bir doktora kontrole gitmenizde fayda var.

Kondisyon (sanırım kondisyondu) sıkıntınız olabilir. Düzenli yürüyüş yapmanıza rağmen oluyorsa doktora görünmenizde fayda var lakin normal hayatınızda hareketsizseniz günlük yürüyüş yaparak bu problemi giderebilirsiniz. Risk almak istemiyorsanız bir sağlık kuruluşuna başvurmanız her zaman daha iyidir tabii ki.

Kondisyon (sanırım kondisyondu) sıkıntınız olabilir. Düzenli yürüyüş yapmanıza rağmen oluyorsa doktora görünmenizde fayda var lakin normal hayatınızda hareketsizseniz günlük yürüyüş yaparak bu problemi giderebilirsiniz. Risk almak istemiyorsanız bir sağlık kuruluşuna başvurmanız her zaman daha iyidir tabii ki.

Doktorluk bir durum var mı yav? Hareketsizim tek hareketim okuldan eve evden okula.

@Paul Walker bu alanda uzman değilim lakin bazı değerlerinizde düşüş falan meydana gelmiştir belki. Bunu bilemeyiz belki de hiçbir şeyiniz yoktur, ben birçok kez şiddetli ağrılarla doktora gittiğimde hiçbir şeyim olmadığını öğrendim ve basit bir kalp ağrısı için gittiğimde de kalp kapakçığımın çöktüğünü (ciddi bir durum değil, gündelik hayata da etkisi yok) öğrendim. Bu tamamen içinizi rahatlatmak amaçlı bir önlem. Doktordan duyacağınız "bir şeyiniz yok" lafı ile benim size burada yazacağım "bir şeyiniz yok" lafı aynı etkiye sahip değildir ve olmamalıdır bence.

Geri
Yukarı