Hk Gaming GK61 ile Mizar MZ60 farkı nedir?

Hocam bende de Mzar MZ60 var ve aynı dediğiniz gibi oldu ve klavye bozuldu. Yeşil, mavi, beyaz ve kırmızı ışık yanıp sönüyor onun haricinde hiçbir şekide çalışmıyor klavye. Bunun hiçbir çözümü yok mudur?

Yok sanırım :/ Ben yolunu bilmiyorum bilen birisini de bulamadım. Araştırmasam ben de güncelleyecektim bozulacaktı büyük ihtimalle ama güncellemedim.

O çalışıyor, başka klavye taktım Windows artı prtsc ekran görüntüsü aldı

@Kiznaiver Hocam SS almadan bir şekilde idare edeceğimde oyunlar harici her şeyde çalışıyor ESC oyunlarda çalışmıyor ya :( @DTB

Senin bilgisayarda veya programda sıkıntı var benim bütün oyunlarda ESC düzgün çalısıyor Windows 10 LTSC.

Ben buradan kurdum. MSI yazani kur, exe kurar gibi çalıştır.

Yok sanırım :/ Ben yolunu bilmiyorum bilen birisini de bulamadım. Araştırmasam ben de güncelleyecektim bozulacaktı büyük ihtimalle ama güncellemedim.

Senin bilgisayarda veya programda sıkıntı var benim bütün oyunlarda ESC düzgün çalısıyor Windows 10 LTSC.

Ben buradan kurdum. MSI yazani kur, exe kurar gibi çalıştır.
Kardeş pcde sorun olabilir bilmiyorum bu sabah formatladim baska sebeplerden ötürü bir sorun olduğunu zannetmiyorum, ama windows 11 benimki belki ondandır.

Kardeş pcde sorun olabilir bilmiyorum bu sabah formatladim baska sebeplerden ötürü bir sorun olduğunu zannetmiyorum, ama windows 11 benimki belki ondandır.
birde dying light ve gta v te de denediniz mi sorunsuz mu onlarda?

@Kiznaiver hocam paint açtığımda aldığı ss i ctrl v ile yapıştırıyor ama normal klavyelerdeki gibi direk ekran görüntüsü klasörüne atmasını sağlamanın bir yolu yok mudur?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı