Hk Gaming GK61 ile Mizar MZ60 farkı nedir?

mertlev

Hectopat
Ayni klavye gibi duruyorlar, ama sanırım mizar hk Gaming'in yan markasıymış.
Aralarinda malzeme kalitesi farkı var mıdır ve yazılımının sorunlu olduğunu duydum bir sıkıntı yaşatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arasında fark yok denecek kadar az, yazılım güncellemesi yaparsanız klavye bozuluyor bundan dolayı aldıktan sonra yazılımını indirirseniz günceleme yapmamanız gerekiyor, Yazılımı indirince soruyor "firmware update yapayım mı ?" diye. İkisinden birini alabilirsiniz fark yok. Ben olsam Mizar alırım, Siyah rengi ve beyaz rengi daha kaliteli gibi gözüküyor.

Arasında fark yok denecek kadar az, yazılım güncellemesi yaparsanız klavye bozuluyor bundan dolayı aldıktan sonra yazılımını indirirseniz günceleme yapmamanız gerekiyor, Yazılımı indirince soruyor "firmware update yapayım mı ?" diye. İkisinden birini alabilirsiniz fark yok. Ben olsam Mizar alırım, Siyah rengi ve beyaz rengi daha kaliteli gibi gözüküyor.
Anladim peki yazılım olayi hk gaming olanda da var mı?

Anladim peki yazılım olayi hk gaming olanda da var mı?
Mizar'da da HK gaming'de de var. HK gaming'de güncellersen kesin bozuluyor, kurtarmanın yolu yok. Mizar'da da oluyor ama şansa bağlı bir şekilde. 2 klavyeden birini alırsanız güncelleme (firmware update) yapmayın.

Mizarda da HK gamingde de var. HK gamingde güncellersen kesin bozuluyor, kurtarmanın yolu yok. Mizarda da oluyor ama şansa bağlı bir şekilde. 2 klavyeden birini alırsanız güncelleme (firmware update) yapmayın.
Anladım, simdi iki secenek var ve switchlerden anlamam, hk gaming yellow switch, mizar brown switch hangisi tercih edilmeli?
Yellowda basış hissiyatı var mı brownda varmış sanırım ona yakınım şuan.

Ve 60 boy klavyeye alisamam diye cekincelerim var dun verdim mizar siparisi ama iptal ettim, switch kalitesinden dolayi baska markaya da yonelemiyorum alışılır mı sizce?

Anladım, simdi iki secenek var ve Switch'lerden anlamam, hk Gaming yellow Switch, mizar brown Switch hangisi tercih edilmeli?
Yellowda basış hissiyatı var mı brownda varmış sanırım ona yakınım şu an.

Ve 60 boy klavyeye alisamam diye cekincelerim var dun verdim mizar siparisi ama iptal ettim, switxh kalitesinden dolayi baska markaya yonelemiyorum alışılır mı?

Brown Switch Yellowdan bir tık ses çıkarır ama bastığında bir hissiyat verir bastığını anlarsın. Yellow Switch hissiyat vermez red gibi bir Switch'dir. Brown bir tık daha çok ses çıkarır ama Blue kadar çıkarmaz red in bir tık üstü. FPS oyunları için Brown alırım ben olsam, Brown da en sevdiğim switch hem hissiyatı güzel hem sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izle.

Gateron switch piyasadaki çoğu switchi tokatlar, tavsiyem Mizar ve ya HK gaming, Durgod. Eğer tam boy istiyorsan Durgod da bakabilirsin. Durgod da çok kaliteli klavyedir.

Brown Switch Yellowdan bir tık ses çıkarır ama bastığında bir hissiyat verir bastığını anlarsın. Yellow Switch hissiyat vermez red gibi bir Switch'dir. Brown bir tık daha çok ses çıkarır ama Blue kadar çıkarmaz red in bir tık üstü. FPS oyunları için Brown alırım ben olsam, Brown da en sevdiğim switch hem hissiyatı güzel hem sessiz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izle.

Gateron switch piyasadaki çoğu switchi tokatlar, tavsiyem Mizar ve ya HK gaming, Durgod. Eğer tam boy istiyorsan Durgod da bakabilirsin. Durgod da çok kaliteli klavyedir.
Bende brown düşünüyorum sizinle aynı fikirdeyim ama ayni satıcılar yellowu daha pahali satıyor indirim diyince bu yellow digerlerine indirim olur yellowa olmaz diyince merak ettim ne özelliği varda daha pahalı veriyorlar yellowu diye hocam.

Bende brown düşünüyorum sizinle aynı fikirdeyim ama ayni satıcılar yellowu daha pahali satıyor indirim diyince bu yellow digerlerine indirim olur yellowa olmaz diyince merak ettim ne özelliği varda daha pahalı veriyorlar yellowu diye hocam.
Fazla fark yok. Satıcıların kafası güzel anlaşılan.

Yeni konular

Geri
Yukarı