HL-4616 klavyenin yazılımı var mı?

Sacris İero

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni aldım bu klavyeyi. Acaba bir programı var mı? Kullananlar var mı veya yazı makrosu nasıl atayabilirim? Oyun için değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yeni aldım bu klavyeyi. Acaba bir programı var mı? Kullananlar var mı veya yazı makrosu nasıl atayabilirim? Oyun için değil.
Merhaba,
Sanırım bu klavyenin özel bir yazılımı yok.
Böyle bir şey kullanmadım ama özelliklerinde makro anahtarının bulunduğu ve tak çalıştır olduğu yazılı. Belki de makro için bir kayıt tuşu vardır. Bunu kontrol ettiniz mi?
Kolay gelsin.

Merhaba,
Sanırım bu klavyenin özel bir yazılımı yok.
Böyle bir şey kullanmadım ama özelliklerinde makro anahtarının bulunduğu ve tak çalıştır olduğu yazılı. Belki de makro için bir kayıt tuşu vardır. Bunu kontrol ettiniz mi?
Kolay gelsin.
Makro kayıt tuşu var diyor evet ancak makro kayıt tuşu hangisi onu bilmiyorum acaba biliyorsanız yardım edebilir misiniz?

Makro kayıt tuşu var diyor evet ancak makro kayıt tuşu hangisi onu bilmiyorum acaba biliyorsanız yardım edebilir misiniz?
Merhaba,
Çok üzgünüm. Dediğim gibi bu tarz bir ürün kullanmadığımdan maalesef yardımcı olamıyorum. Aslında Google'da arama yaptım ama tatmin edici bir cevaba ulaşamadım. Bulabileceğimi sanmıyorum, ama bir şey bulursam mutlaka buraya yazacağım. Klavyenin üzerindeki tuşlarda makro için özel bir amblem arayabilirsiniz.
Sağlıklı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı