Hobbit filmleri izlenir mi?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese selam. Maalesef Lord of The Rings serisini yeni bitirmiş bulunmaktayım. Filmleri çok beğendim. Bu üçlemeden sonra Hobbit filmleri yapılmış bunlar ne anlatıyor izlemeye değer mi sizce? Bu filmlerde daha önceden gördüğümüz karakterler falan var mı? Legolas, aragorn, gandalf gibi falan. Son olarak rings of Power dizisini de izlemeyi düşünüyorum arkadaşlarım çok övüyor. Hobbit'leri izlemeden diziyi izleyebilir miyim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 👍🏻

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. Maalesef lord of the rings serisini yeni bitirmiş bulunmaktayım. Filmleri çok beğendim. Bu üçlemeden sonra Hobbit filmleri yapılmış bunlar ne anlatıyor izlemeye değer mi sizce? Bu filmlerde daha önceden gördüğümüz karakterler falan var mı? Legolas, aragorn, gandalf gibi falan. Son olarak rings of Power dizisini de izlemeyi düşünüyorum arkadaşlarım çok övüyor. Hobbit'leri izlemeden diziyi izleyebilir miyim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 👍🏻

Bence izlemeye değer Hobbit Yüzüklerin Efendisi'nin geçmişinde geçiyor ve legolas gandalf galadriel saruman gibi karakterleri görüyoruz.

Yüzüklerin Efendisi'nden önceki zamanı, yüzüğün ortaya çıkışını, cücelerin diyarlarinin nasıl ellerinden alındığı ve nasıl geri alındığını, LOTR'deki karakterlerin atalarının bulunduğu üçlemedir Hobbit. Ben şahsen daha çok sevmiştim.

Geri
Yukarı