Hobi önerisi

Taha.offlinee

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sizden bir ricam olacak.
Ben 16 yaşındayım ve neredeyse hiçbir hobim yok. Zamanımın çoğu boşa geçiyor. Kitap okumayı ve resim yapmayı, Futbol ve basketbol oynanamayı sevmem 😂 Hiç film de izlemem. Teknolojiyi severim.
Birkaç sevdiğim hobi var, örneğin; enstrüman çalmak, bisiklet sürmek gibi ama şu an erişecek durumum yok.

Bunlar dışında neler yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bazı bedava (tam bilmiyorum ama ben zamanında bedavaya gitmiştim bir yere) yazılım kursları oluyor onlara gidebilirsin araştırıp. İlgi alanlarını söylersen daha da yardımcı olmaya çalışabilirim sadece teknolojiden yürüdüm. Bir de bence kitap okumayı sevmem diye bir şey yok istediği kitabı bulamayan kişi vardır. Yani insanlar kitap okumayı denedikten sonra çoğu kişi bir anda kitap meraklısı oluyor bana göre. Yani bu şey gibi ben interneti sevmiyorum demek gibi. Neden deyince eh işte ne bileyim benlik bir şey yok gibi. Aslında çok fazla seçenek var illaki senin de seveceğin kitaplar vardır. Ben de nefret ederdim kitap sesini duyunca bile ama bir başladım ve çok fazla kitabı çok kısa sürede bitirmeye başladım.

Bak dostum bende hiçbir hobisi ve uğraşı olmayan biriydim ve bu durum beni mutsuz ediyordu.Ben de kendi zevklerime göre 1)Yazılım 2)İngilizce 3)Kitap-Dizi-Film hobileri edindim ve hala yeni hobiler ediniyorum.Al eline bir kağıt ve seni acaba ne mutlu edebilir,geliştirebilir düşün ve yaz.

Herkese merhaba, sizden bir ricam olacak.
Ben 16 yaşındayım ve neredeyse hiçbir hobim yok. Zamanımın çoğu boşa geçiyor. Kitap okumayı ve resim yapmayı, Futbol ve basketbol oynanamayı sevmem 😂 hiç film de izlemem. Teknolojiyi severim.
Birkaç sevdiğim hobi var, örneğin; enstrüman çalmak, bisiklet sürmek gibi ama şu an erişecek durumum yok.

Bunlar dışında neler yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Oyun yapmınına uğraş.

Bende hangi hobime vakit ayırsam diye düşünüyorum. Adresine ufak bir koli çam kabuğu yollayayım ince bir bıçak ile oymacılık çalış😃 Çok zevkli hobidir.

Yazılım öğren diyenlere bakma hocam. Ben onlarca satır yazıp ":" eklemeyi unuttuğum için yaklaşık olarak 1 ay boyunca yazılım ile ilgili hiçbir şeyin yüzüne bakmamıştım. Sana da böyle bir şey olursa eminim sende soğursun bu durumdan. Benim naçizane tavsiyem, ingilizce öğrenmen. Bunu YouTube daki kuru kuru anlatan hocalardan değil, dualingo uygulamasından öğrenmen daha zevkli olur. Ben kullanıyorum ve İngilizceden 48 almama rağmen bana İngilizceyi sevdirdi. Ayrıca film ve dizi bakmayı deneyebilirsin. Evde vücut ağırlığı ile spor yapabilirsin. Origami yapabilirsin. Ben origami ile ninja yıldızı, turna kuşu tarzı şeyler yapabiliyorum. Hepsi hobi amaçlı yaptığım şeylerdi 😅 Ve şimdi ingilizce hayatımın orta noktası oldu. Fazla uzattıysam af ola.

Yazılım öğren diyenlere bakma hocam. Ben onlarca satır yazıp ":" eklemeyi unuttuğum için yaklaşık olarak 1 ay boyunca yazılım ile ilgili hiçbir şeyin yüzüne bakmamıştım. Sana da böyle bir şey olursa eminim sende soğursun bu durumdan. Benim naçizane tavsiyem, ingilizce öğrenmen. Bunu YouTube daki kuru kuru anlatan hocalardan değil, dualingo uygulamasından öğrenmen daha zevkli olur. Ben kullanıyorum ve İngilizceden 48 almama rağmen bana İngilizceyi sevdirdi. Ayrıca film ve dizi bakmayı deneyebilirsin. Evde vücut ağırlığı ile spor yapabilirsin. Origami yapabilirsin. Ben origami ile ninja yıldızı, turna kuşu tarzı şeyler yapabiliyorum. Hepsi hobi amaçlı yaptığım şeylerdi 😅 Ve şimdi ingilizce hayatımın orta noktası oldu. Fazla uzattıysam af ola.
Erasmus düşüncem için İngilizce öğrenmeyi düşünüyorum. Yazılım konusunda ise çok sevdiğim bir hocam ve birçok kişi önermekte ısrarcılar, sonuçta teknoloji çağındayız ve hayatımız gittikçe teknoloji doluyor, hiç denemedim, denemek ve yapmak isterim. Yine de öneriler için teşekkürler.

Geri
Yukarı