Hobi önerisi

Bazı bedava (tam bilmiyorum ama ben zamanında bedavaya gitmiştim bir yere) yazılım kursları oluyor onlara gidebilirsin araştırıp. İlgi alanlarını söylersen daha da yardımcı olmaya çalışabilirim sadece teknolojiden yürüdüm. Bir de bence kitap okumayı sevmem diye bir şey yok istediği kitabı bulamayan kişi vardır. Yani insanlar kitap okumayı denedikten sonra çoğu kişi bir anda kitap meraklısı oluyor bana göre. Yani bu şey gibi ben interneti sevmiyorum demek gibi. Neden deyince eh işte ne bileyim benlik bir şey yok gibi. Aslında çok fazla seçenek var illaki senin de seveceğin kitaplar vardır. Ben de nefret ederdim kitap sesini duyunca bile ama bir başladım ve çok fazla kitabı çok kısa sürede bitirmeye başladım.

Ben sosyalleşmekten yanayım, yani artık evde oturup yatmak sıkıcı gelmeye başladı, teknoloji ve Bilim'i (astronomi) merak ediyorum. Bunlarda da araştırmalar bir yere kadar. Kitap okumayı sevmek için kendi sevdiğim konuyu bulmam gerek o zaman, ama o nasıl olacak pek bir fikrim yok aslında 🤔😀
(Cevabın okuyarak olduğunu biliyorum ama korkutucu geliyor 😂)

Arkadaşlar yeter herkese yazılım önermeyin. Yoksa ben iş bulamayacağım. İnsanları kendi hâline bırakın istedikleri meslekleri yapsınlar.
Peki siz önerir misiniz yazılımı? 😂😂

Ben sosyalleşmekten yanayım, yani artık evde oturup yatmak sıkıcı gelmeye başladı, teknoloji ve Bilim'i (astronomi) merak ediyorum. Bunlarda da araştırmalar bir yere kadar. Kitap okumayı sevmek için kendi sevdiğim konuyu bulmam gerek o zaman, ama o nasıl olacak pek bir fikrim yok aslında 🤔😀
(Cevabın okuyarak olduğunu biliyorum ama korkutucu geliyor 😂)

Peki siz önerir misiniz yazılımı? 😂😂
Yazılım istiyorsan yap. İstemiyorsan ve sırf para ve garanti iş amaçlı istiyorsan önermiyorum. (Yoksa kesinlikle benim önümü kapatıcağın için değil(!))

Maddi durumun var ise spor salonuna yazılabilirsin. Hem vücudun için, hem sağlığın için efsane iyi olur :)

Yazılım istiyorsan yap. İstemiyorsan ve sırf para ve garanti iş amaçlı istiyorsan önermiyorum. (Yoksa kesinlikle benim önümü kapatıcağın için değil(!))
İroni ile daha çok önerdiğiniz için teşekkürler 😂 Kesinlikle göz atıp araştırmalıyım :D Öneriniz için teşekkürler.

Yazılım öğren diyenlere bakma hocam. Ben onlarca satır yazıp ":" eklemeyi unuttuğum için yaklaşık olarak 1 ay boyunca yazılım ile ilgili hiçbir şeyin yüzüne bakmamıştım. Sana da böyle bir şey olursa eminim sende soğursun bu durumdan. Benim naçizane tavsiyem, ingilizce öğrenmen. Bunu YouTube daki kuru kuru anlatan hocalardan değil, dualingo uygulamasından öğrenmen daha zevkli olur. Ben kullanıyorum ve İngilizceden 48 almama rağmen bana İngilizceyi sevdirdi. Ayrıca film ve dizi bakmayı deneyebilirsin. Evde vücut ağırlığı ile spor yapabilirsin. Origami yapabilirsin. Ben origami ile ninja yıldızı, turna kuşu tarzı şeyler yapabiliyorum. Hepsi hobi amaçlı yaptığım şeylerdi 😅 Ve şimdi ingilizce hayatımın orta noktası oldu. Fazla uzattıysam af ola.
Dostum bu küçük syntax hataları yazılımın olmazsa olmazıdır zaten,hep olur ve bir şekilde düzeltilir ama sen 1 programda sırf bu hata oldu diye farklı programlarla da uğraşmaya çalışmak yerine afedersin m*l gibi 1 ay boyunca ona takılı kalıp 1 adım atmazsan tabii ki de senden yazılımcı felan olmaz.Yani sırf sen bu olayı yaşadın diye kimse yazılımla uğraşmasın mı bu ne kadar saçma bir şey ya?

Geri
Yukarı