Ücretsiz Hobi olarak logo yapıyorum

• Konuyu başlatan Hirok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 552

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, hobi olarak ücretsiz logo yapıyorum. Öncelikle çok profesyonel tasarımlar beklemeyin. Sevdiğiniz renkleri belirtin ve artık ne için yaptırıyorsanız,ismini ya da harflerini söylemeniz yeterli. Çok hızlı dönüş yapamam çünkü dediğim gibi hobi olarak yapıyorum ama elimden geldiğince dönüş yapacağım.

Arkadaşlar, hobi olarak ücretsiz logo yapıyorum. Öncelikle çok profesyonel tasarımlar beklemeyin. Sevdiğiniz renkleri belirtin ve artık ne için yaptırıyorsanız,ismini ya da harflerini söylemeniz yeterli. Çok hızlı dönüş yapamam çünkü dediğim gibi hobi olarak yapıyorum ama elimden geldiğince dönüş yapacağım.
M harfi ve karanlık tema bir şey olursa güzel olur.

İhtiyacım olduğundan değil ama eğlenceli gibi duruyor. Kavun temalı üstünde K yazan bir logo yapabilir misiniz :D

ABCDE yazan bir kapak fotoğrafı olursa sevinirim.

küçük harflerle birleşik #batuhancobanci etiketi ile logo yaparsan sevinirim.Teşekkürler

Valorant Phoenix temalı [HAK] yazan sarı turunculu 1440X900 bir wallpaper yapabilir misin acaba.

Arkadaşlar, hobi olarak ücretsiz logo yapıyorum. Öncelikle çok profesyonel tasarımlar beklemeyin. Sevdiğiniz renkleri belirtin ve artık ne için yaptırıyorsanız, ismini ya da harflerini söylemeniz yeterli. Çok hızlı dönüş yapamam çünkü dediğim gibi hobi olarak yapıyorum ama elimden geldiğince dönüş yapacağım.

Hocam size zahmet beyaz siyah ve mor renklerde böyle üstünde WinTime yazan galaksi temalı bir logo yapabilir misiniz? 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı