Hobileriniz var mı?

En sevdiğiniz hobiler neler?

• Futbol, basketbol, tenis veya voleybol

• İşin içinde top olan diğer hobiler

• Bilgisayar oyunu oynamak

• Bilgisayar ile vakit geçirmek

• Telefon veya konsol ile vakit geçirmek

• Hayvanlar ile vakit geçirme

• Tavla, satranç, dama, kart oyunları ve masa oyunları

• Dövüş sporları veya herhangi bir araç sürme

• Hobim yok fobim var

• Esrarengiz gizli ilimler doğrultusunda farklı bir hobim var

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@İbrahim Gürel Yatarak PC den oyun oynanmıyor gamepad ile oynanıyor doğru diyorsun. Laptopu aldım kucağa mouse padi de sağıma yatak çarşafının üstüne koydum 10 dakika sonra bacaklarım tutuşuyordu ızgaralar kapanmış 😅 O değil rahat da değil zaten klavye falan... PC olmuyor.

Şok derken market olan mı? Yoksa duygu gibi bir şey olan mı?
@İbrahim Gürel Yatarak PC den oyun oynanmıyor gamepad ile oynanıyor doğru diyorsun. Laptopu aldım kucağa mouse padi de sağıma yatak çarşafının üstüne koydum 10 dakika sonra bacaklarım tutuşuyordu ızgaralar kapanmış 😅 O değil rahat da değil zaten klavye falan... PC olmuyor.
Sırf bu yüzden PS almıştım.

Türkiye şartlarında alamayacağım arabaların , teknolojik aletlerin fiyatlarına bakıp derinlere dalmak içimi karartmak en büyük hobimdir. Onun dışında da PC ile uğraşmaktan büyük haz duyarım ve arabalarla ilgilenmekten. Biraz da spor yaparım :D

Onları da söyler misiniz? Biraz meraklı biriyimdir de. 😀
Silahlara arışı derece de ilgim var. Ek olarak parkur yapmak, ekstrem sporlarla uğraşmak, planör sürmek, uluslararası seyahat gibi gibi aktivitelerde büyük oranda ilgimi çekiyor. İleride hepsi hobilerim arasında olacak, inşallah. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı