Hoca bana ders kitledi

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar, hoca bana stajyerim koronadan dolayı stajyer almadığı için 15 tane meslek bir de kültür dersleri kitledi bana diyor ki bugünden itibaren ocağın dördünü kadar yap yani bu dediği akıl işi değil ben üniversite sınavına çalışıyordum tüm planımı berbat etti bana 1 ay kaybettirdi sizce bu normal mi minimum 60 sayfa maximum 118 sayfa modüller, ortalamaysa 70-80 vardır.
Yani ben yine çalışıcam da bu dediği derslere dengesizlik bence bu ya keyfimizden olmuyor öyle değil mi çok sinirlendim sürekli böyle yapıyor bu hoca sınava 1 gün kala bize diyor ki yarın sınav var hazır olmadan giriyoruz rezil oluyoruz çok dengesiz bir adam ya sinir oldum adama.
Bugün okula çağırıp söyledi bana gittim okula evimden 15km garanti uzak tek vasıta ama 13.00-16.00 kadar izin vardı hemen uçtum gittim bana sadece derslerin fotokopisini verip hepsine çalış bir de kültür sınavları uzaktan eğitim derslerine de gireceksin onlara da çalış hepsinden 4 Ocak'da sınavın var dedi derslerin resimlerini bana Wp'den de atabilirdi fotokopiye gerek bile yoktu yani.
Ya yemin ederim saygılı davranırım büyüklerine ama az kalsın küfür edecektim kocaman adama içimden geldi yazayım dedim arkadaşlarıma falan da anlattım da buraya da anlatayım dedim bir de bu bilişim derslerinin modüllerinin videolu hallerini nereden bulabilirim acaba.

Hocaya mesaj yazıyorum cevap bile vermiyor bazen görüldü atıyor adam akıllı bilgi vermiyor bunu sadece ben söylemiyorum tüm sınıf arkadaşlarım kıl oluyor bu hocaya çok dengesiz bir adam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı