Hoca derslere kasıtlı olarak girmiyorum sanıyor

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, bizim okul öyle illetmiş ki hayattan bezdirdiler. Derse giremiyorum hocam diyorum internet yüzünden. Kadın bana illaki girersin diyor. Veli toplantısında görüşeceğiz deyip duruyor. İşin kötü yanı annemler de hocaya hak veriyor halbuki gerçekten bazen giremiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar selam, bizim okul öyle illetmiş ki hayattan bezdirdiler. Derse giremiyorum hocam diyorum internet yüzünden. Kadın bana illaki girersin diyor. Veli toplantısında görüşeceğiz deyip duruyor. İşin kötü yanı annemler de hocaya hak veriyor halbuki gerçekten bazen giremiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Derse girerken annenizi yanınıza alın ve ona kanıtlayın.

Aynısını bende yaşıyorum. Bu canlı ders insanı çok yoruyor. Ne yapabilirsin ki katlanmak zorundasın dostum.

İnsanı gram umursamıyorlar. Piyano hocası ders yapacağını haber verdi, ders yaptığım ortam biraz küçük olduğu için piyanomu ayarlayıp laptopumu koyamadım. Bana diyor ki: Unbeatenn ben seni bekleyemeyeceğim, görüşürüz deyip kapattı. Elimde piyanoyla kalakaldım ekranın karşısında.

Ben şu an dersteyim 😁 ama ders o kadar monoton geçiyor ki bazen dersten çıkıyorum.

Bende matematik dersindeyim. :) Herkesin interneti 4x4'lük değil ki, herkesin evi büyük değil. Ama bizim hocalarımız bunu anlamıyor. Son 1 haftadır sürekli bu nedenden dolayı moralim bozuk. :(

Geri
Yukarı