Hoca geçen senenin konusundan sınav yapabilir mi?

TatarBekir

Hectopat
Yer
Muğla/Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 16 R7 7840HS RTX4060

Ryzen 3 3100 ASUS A320M-F ASUS GTX 1650S XPG Gammix 8 GB DDR4 Adata 512 GB SSD Corsair Carbide SPEC-05
Meslek
Öğrenci
Biyoloji hocası geçen sene ilk sınavda fen lisesi müfredatından sordu ardından okulları kapanınca garip şekilde internet üzerinden sınav yapmaya kalktı ve yaptı ama MEB not vermeyi kapattığı için not veremedi. Bu sene ise geçen seneki internetten yaptığı konudan yapmaya kalktı şikayet etsek sınav iptal olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer senelerden sorabilir.
Konuyu görmemiş olsanız bile soruda hafif bir tanıtım yaparak gene sorabilir?
Zaten ÖSYM'de artık böyle yapıyor. :)

Bu benim işime hiç gelmedi hocam geçen sene kaldığım ders olunca :D.

Yapabilir diye biliyorum zira bana lisede yapmışlardı. En basitinden her sene Edebiyat sınavında kafiye redif soruluyordu halbuki bu konu sadece 1 sene işlenmişti. 9. sınıfta ise biyoloji hocamız 8. Fen dersinden soru sormuştu.

Biyoloji hocası geçen sene ilk sınavda fen lisesi müfredatından sordu
Anadolu lisesinde olmanıza rağmen mi Fen lisesi müfredatı sordu?

Yapabilir diye biliyorum zira bana lise de yapmışlardı. En basitinden her sene edebiyat sınavında kafiye redif soruluyordu halbuki bu konu sadece 1 sene işlenmişti. 9. sınıfta ise biyoloji hocamız 8. fen dersinden soru sormuştu.

Anadolu lisesinde olmanıza rağmen mi fen lisesi müfredatı sordu?

Evet derste fen lisesi müfredatı işletiyor bize. Garip bir hoca tez zamanda değişir umarım.

Sınıfta imza toplayıp müdüre söyleyebilirsiniz. Veya dilekçe verebilirsiniz.

Geçen sene 9ların yarısını dersten bıraktı, müdüre racon kesiyor imza nafile.

Evet derste fen lisesi müfredatı işletiyor bize. Garip bir hoca tez zamanda değişir umarım.
Hocanın yaptığı şey aşırı saçma. Hem Anadolu lisesi müfredatında olmayan konular hem de ÖSYM'nin YKS'de sormayacağı konuları anlatıyor. Yasal boyutunu bilmiyorum ama sınıfça bir olup bir şeyler yapmaya çalışmalısınız en azından.

Hocanın yaptığı şey aşırı saçma. Hem Anadolu lisesi müfredatında olmayan konular hem de ÖSYM'nin YKS'de sormayacağı konuları anlatıyor. Yasal boyutunu bilmiyorum ama sınıfça bir olup bir şeyler yapmaya çalışmalısınız en azından.

Seneye görmeyeceğim için pek takmıyorum.

Geri
Yukarı