Hoca klasik Online sınavda kopya çektiğimi düşünüyor

Yüksek not almak suç sanırım hocanıza göre.
Galiba öyle. Anlamadığım notlardaki cümleleri nasıl evirip çevirip sınav cevabına yazabilirim ? Yani notlardaki bilgileri kendim yorumlayıp sınav kağıdına aktarırsam yanlış yapmış olurum. Ezberci eğitimim sisteminde ezber yapmak yasak işe bak :D

Notlardaki cümlelerle benim yazdığım cümleler aynı olduğu için kopya çektiğimi düşünüyor. Anlamadım yani iyi ezber yapmak suç mu? Hakkımda işlem başlatacağını söyledi. Sizce durumum ne olur?

Sınava çalıştığın kaynaktaki cümlenin aynısını yazdıysan o kitabı ya da kaynağı göster delil olarak.

Çoğu böyle ya hocaların yüksek not verme fobisi var zorlarına gidiyor verince
Muhtemelen kameralı sınav, sözlü vs. yaptıracak ve sosyal fobisi olan birisi olarak sınavdan geçemeyeceğim :D

Sınava çalıştığın kaynaktaki cümlenin aynısını yazdıysan o kitabı ya da kaynağı göster delil olarak.
Hocanın verdiği notlardan çalışmıştım. O notlarla sınav cevapları aynı olduğu için sorun çıkartıyor.

Son düzenleme:
Kanka valla Allah yarımcın olsun böyle saçma hocalar çokca mevcut. Malesef sana kafayı takmış yapacak çok bir şey yok birdahaki sınavda değiştirip yazarsın..

Geri
Yukarı